Rašyti komentarą...
Palyginsiu dabartinę situaciją Lietuvoje su Lenkijos lėktuvo katastrofa Smolenske, kuri nusinešė lenkų elito gyvybes, bet kartu atidarė socialinį liftą kitiems politikams, tokiems kaip Dūda. Valstybės mastu rusai nieko nepasiekė, nes Dudos karta labai neblogai tvarkosi. Lietuvoje bus analogiškai, ateis į valdžią "Antroji Lietuva", kuri yra tie patys dešinieji, tik be cinizmo, kurį turi dabartiniai. Aš balsuodavau už konservatorius, dabar balsuosiu už Vasiliauskaitės partiją, o Lietuvai rezultate bus nuo to tik geriau. I. Vėgėlė irgi toks pats krikdemas, tik negalėjęs ramiai žiūrėti, kas daroma su žmonėmis ir "pratrūkęs". Taip kad nieko blogo nenutiks, tik apsivalysime nuo brudo, kuris neleidžia pusei Lietuvos apskritai eiti į rinkimus, nes rinktis tarp skirtingų to paties š----o rūšių jie nemato reikalo. Tai mano nuomonė.
Beveik 30 metų balsavau už dešiniuosius ir labai palaikiau jaunojo Landsbergio atėjimą į politiką, bet niekada nesitikėjau, kad taip viskas pasisuks per pandemiją. Po to, kas su mumis buvo daroma, paaiškėjo, kad neverta skirstyti politinių santvarkų į demokratines ir autokratines ar dar kitaip, nes esmė tik tame, ar valdantieji leidžia sužydėti žemiesiems žmonijos instinktams, ar ne. Mūsų dešinieji egzamino neišlaikė. Apie Šimonytę jau per aną kadenciją buvo aišku, kad lips per galvas, tai pasirinkti tokią žmogystą buvo klaida, bet kadangi ir anūkas pasirodė ne geresnis, nes pasiuntė Lietuvos verslą ant trijų raidžių net nemirktelėjęs, tai manau jų tolesnė vieta bus politiniame šiukšlyne, ilgai nerūšiuojant į liberalus, leftistus ar konservatorius. Va štai, Kubiliau, kaip baigėsi tai, kas geriausiai galėjo nutikti. Galėjo, bet nenutiko.
Faktas , kad Šimonytės ir G. Landsbergio reakcija buvo neapgalvota ir nereikalinga. Ką duos kažkoks "perkrovimas", jei į valdžią ateis tokie patys "čekininkiai"? Kaip rodo Tapino tyrimas, čia jokia partinė priklausomybė neturi jokios reikšmės? Tad reikia spręsti problemą , o ne kelti sumaištį. Vagys turi būti baudžiami, sistema turi būti padaryta tokia. kad ilgapirščiams nebūtų jokių landų ir viskas. Keista, kad Šimonytė, vaidinusi kietą, taip sublogavo. Dar keisčiau, kad ir Gabrielius prisidėjo prie šito paleistų vidurių sindromo.... Vaisdas toks kad tiedu visus padarė įkaitais....
Slepkis, hidrocefale, prakeiktas !!!
Lietuvos seimas tai: parazitų, tautos naikintojų, savanaudžių seimas. Kurie viena kalba prieš rinkimus, o sušilę užpakaliukas, visus įstatymus kuria sau ir artimų žmonių naudai, kad galėtu kuo labiau praturtėti.
Jau seniai rašiau, kad reikia visą sistemą kompiuterių terminai nunulinti, perkrauti, išvalyti parazitines programėles, o gal ir instaliuoti visiškai naują versiją ...pro. Dabar ji yra užkrėsta viską naikinančiu virusu, niekas nebeveikia.
gyvas sitas BRUDAS ?
Sutiksiu. - Kubilių. Landsbergį: Duosiu į galva :D
PADVĖSK. KUBILIAU.... . Vogtom pensijom senelių !!!! ! @@@@ @!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų