Rašyti komentarą...
NŠA kompetencijas vertina ekspertės psichologės. Jos geriau žino kaip vadovauti įstaigai, nors niekada nėra dirbusios mokykloje!
laikiau kompetencijų egzaminą - iš 5 kompetencijų vieną įvardino silpnesnę - vadovavimas ugdumui ir mokymuisi (įvertino 2 balais iš 3)
o kitos 4 kompetencijos įvertintos praeinamu 3 balu.
Kompetencijų egzamino neišlaikiau: Pasakykite man - jeigu Strateginio mastymo, gebėjimo vadovauti, asmeninio veiksmingumo, mokėjimo mokytis kompetencijos tinkamos ir aš jas turiu, bet silpnesnė tik viena bet ji nėra nulinė ji net 2 balams verta - ar tikrai negaliu vadovauti ugdymo įstaigai??? Bent būtų davę popierėlį kad turiu 4 kompetencijas - tai galėčiau panaudoti darbindamasis ne švietimo srityje, man tai labai daug kainavo ir nervų ir pasiruošimo egzaminui laiko - nes ruošiausi labai rimtai ir kainavo iš regiono atvykti, Rezultate neturiu nieko nei išlaikyto egzamino nei patvirtinančio popierėlio kad nesu ir toks kvailas....Suprasčiau ir pritarčiau kad negaliu vadovauti ugdymo įstaigai tik tuo atveju jeigu nebūčiau gavęs tokio gero vertinimo, bet yra kaip yra. Vivat švietimas. Manau kad ateis diena jog prašys kad dirbtume bet bus jau pervėlu
Į Nacionalinę švietimo agentūrą turėtų vykti ir savo kompetencijas įsivertinti: inžinieriai, maisto technologai, agronomai, santechnikai, pardavėjai ir pan. šis sąrašas - nebaigtinis.
Taigi, būsimųjų švietimo įstaigų laukia "aukso" amžius.
Į viršų