Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Povilonis yra patyręs politikas,o jo veikla turėtų būti vertinama atsargiai. Kas ten tiksliai gali įvertinti gruzinų karštakošiškumą ,ar nusikalstamus jų politikų veiksmus?
T kilimui Pavilonis noriu priminti, viena tu gali šnekėti būdamas opozicijoje, ką įrodė tavo svsiciojimsi, kitas etapas tavo politikos turėtų būti, kada tu atstovauji valstybei..Pavilonis yra perėmęs savo ata tėvelio valdymo genus..., Tas ryškiai atsispindi jo elgesyje..
Pas uodą tą šlykštų padarą, daugiau smegenų nei pas šį vargdienį + mama. Apgailėtinas mužikas.
Pavilionis yra jankių šakalas juk pats pripažino, kad prieš įšvykdamas į Gruzija derinosi su užjūrio šeimininkais. Nuvykęs iškart pradėjo grąsinti sankcijomis jei nebus taip kaip sako caras Pavilionos. O gruzai išgrūdo kai pasiutusį šunį.
Kodėl kažkas iš kažkur atvažiąves turi nurodinėti , kaip elgtis , kokiu keliu eiti . Juk mums nepatiktų , kad kažkas nurodinėtų , kaip elgtis .
Pas mus pačius bardakas, nieko gero nedaro, o labai kišasi į kitų šalių reikalus.Nors ką gero Lietuvai darykit
cia buvo tipiskas Zygimanto veikimas. jis tikrai kietas,ir nuoseklus. bet jis niekada nebuvo ir ko gero nebus diplomatas. diplomatas ne pagal pareigas, bet pagal natura, kai zmoguas tikslas sutaikyti skirtingas puses, susodinti dialogui, rasti kompromisa. cia tikrai ne jo budas nei anksciau, nei dabar. beje, kokie zmones,kaip Zygimantas irgi labai reikalingi, bet nereiketu ju siusti i tarpininkavimo ir sutaikymo misijas
Bobu vasara seime tokie ir sedi pasidziaukim lietuva antras trumpas
@Algis Kuo blogas Trumpas? Ir ka gali bendro tureti Trumpas ir Pavilionis?
Debilai, o ne politikai. Savo ekonomika griauna, kad tik parodyt savo neismanyma ir kvailuma, kad tik pasipuikuot. Ko lendat y svetimus kiemus, jeigu pas save nesusitvarkot. Darbo liaudis skursta, bedarbiu armija dideja, ekonomika griuva... Sau valdzioj algas keliat, priedus dalinates ir pries pasauly norit pasrodyt. Proto ubagai jus, ne politikai...
Pavilionis dirba Putinui,malacius man jis patinka,toks tikras navikas,be smegenų,be savigarbos atmatą vienu žodžiu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų