Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis dirbo KGB. Tai paaiškėjo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui paskelbus kadrinių KGB darbuotojų sąrašus.

Tuo tarpu Policijos departamento vadovybė apie kriminalistų vadovo praeitį žino, tačiau nurodo, kad jo nuopelnai tarnyboje įrodo šio pareigūno lojalumą Lietuvai, rašo delfi.lt.

A. Matonis pripažįsta, kad įrašas apie KGB nėra jam malonus. Vis dėlto jis teigia, kad dirbdamas KGB niekam nepakenkė, nevykdė represijų ar veiksmų prieš kitaminčius.


Rašyti komentarą...
g
gal ir kiek skirtingi personažai, bet pa
2012-09-22 22:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo, patikėjom dar net neišgirdę: "... dirbdamas kgb niekam nepakenkė, nevykdė represijų ar veiksmų prieš kitaminčius." kažkoks šio piliečio "kolega" iš kauno toks "medikas" daktaru vadinamas irgi "bažinasi", kad nieko apie kokius nors nusikaltimus nežinojo ir nežino ... , ir kad dirbo tik krovėju pas savo mamą cepelinus gaminančioj kavinėj. gal ir kiek skirtingi personažai, bet pasaka tai ta pati ...

Atsakyti
0

V
Vitas
2012-09-22 21:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal todel ir liko sistemoje dirbti po Zalimo liudijimu,kitus kriminalistus isvaike,o cia juk savas vyrukas.
Atsakyti
0

K
KGB metodai “laisvoje” Lietuvoje
2012-09-22 22:15:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siekdami klastoti “daktarų” baudžiamosios bylos Nr.01-2-00015/2005 duomenis Lietuvos policijos kriminalinio tyrimo biuro ONT 2 valdybos policininkai Rymantas Gedvilas, Marek Gulbinovič ir Artūras Garla nusikalstamai panaudojo fizinį smurtą bei šaunamuosius ginklus nepagrįstai sulaikyto asmens atžvilgiu, t.y. nepagrįstai ir neteisėtai sulaikę asmenį, jo atžvilgiu panaudojo šaunamuosius ginklus bei panaudojo fizinį smurtą.

LKPB ONT 2 valdybos viršininkas R. Gedvilas, LKPB ONT 2 valdybos 1 sk. viršininkas M. Gulbinovič ir LKPB ONT 2 valdybos 1 sk. viršininko pavaduotojas A. Garla panaudodami šaunamąjį ginklą bei fizinį smurtą, darydami sunkius kūno sužalojimus įvykdė fizinio bei psichologinio smurto nusikalstamas veikas su byla visiškai nesusijusio asmens atžvilgiu siekdami klastoti LR gen. prokuratūros ON ir KT dep. prokuroro Z. Tuliševski kontroliuojamo “daktarų” baudžiamosios bylos ikiteisminio tyrimo Nr. 01-2-00015/2005 medžiagą.

Dėl patirto smurto nukentėjęs asmuo pareiškimu dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo kreipėsi į LR gen. prokuratūrą, kur 6 mėnesius prokuroras Z.Tuliševski simuliavo bei falsifikavo tariamai pradėtą ikiteisminį tyrimą nusikalstamas veikas padariusių LPKTB ONT 2 valdybos “pareigūnų” atžvilgiu. Iš tikro LR generalinės prokuratūros prokuroras Z.Tuliševski siekdamas nuslėpti LPKTB ONT 2 valdybos “pareigūnų” įvykdytus nusikaltimus – inicijavo ir organizavo kitos nusikalstamos veikos įvykdymą nukentėjusio asmens atžvilgiu – prokuroras Z. Tuliševski davė nurodymus KPB ONT 2 valdybos viršininko R.Gedvilo pavaldiniams KPB ONT 2 valdybos policininkams V.Gudoit ir R.Grebnickui sulaikyti nukentėjusį asmenį bei organizavo šio asmens neteisėtą suėmimą Kauno TI (BK 233 str. 2 d.), iš neteisėto suėmimo nukentėjęs asmuo buvo paleistas tik Kauno apygardos teismo nutartimi.

Piktinatės Tarybų Lietuvos KGB metodais, o čia viskas vyksta šiais laikais – “laisvoje” Lietuvoje …
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų