Rašyti komentarą...
Į mokyklą neleisti baisu iš karto atsiskaitymai, dvejetai, mokytojai žiaurus su vaikais siais laikais net nekreipia dėmesio kad vaikas sirgo. Reikalaujama, kad vaikas su 38 temperatūros turi vistiek mokintis namie.
taip sutikciau su tuo,kad vesti vaikus i darzelius kai sloga pereina i ta lygi kai snargliai ne tik zali ir iki keliu bet ir vaiko kosulys yra stiprus ir pastovus,bet yra vaiku kurie visa sildymo sezona uzkimse(del sauso oro) ka tokiems tevams daryti?kas mokes jiems uz tai kad laikys vaika namie ir netures galimybes dirbti? ir protinguoliai ne visi tikrai turi tokia galimybe palikti vaikus kur nors(taip taip dar yra tokiu seimu ir ju nemazai).
Čia ne prašymas, o įsakymas turi būti. Nebejuoki kit žmonių su savo rekomendacijom ir prašymais atrodote apgailetinai
@Vvv O tai kur det vaikus,jei ner su kuo palikt o dirbt reikia?koks cia turi but istatymas?
sloga yra pradinio persalimo arba pirmas lygos pozymis
Tai kur dingo "Laisvė"? Juk visi tik ir kliedi
tokių tėvų dažniausiais pasiteisinimas - nėra kur palikti sergančio vaiko. Kol darželio ar mokyklos vadovai neturės galios išprašyti tėvus atvedusius sergantį vaiką iš darželio ir kol nebus teisinės bazės leidžiančios teismo tvarka išieškoti patirtus nuostolius (negautos pajamos, gydymo išlaidos) iš tėvų atvedusių savo sergantį vaiką į ugdymo įstaigą ir taip apkrėtusį kitus vaikus tol sergančius veikus į ugdymo įstaigas neatsakingi tėvai ves ir jokie prašymai nepadės.
@xxL O jei tikrai neturi kur palikt,o dirbt reikia?
@Erika Dėl vaiko ligos nedarbingumą galite gauti, o ką daryti , kaip apsaugoti kitus vaikus grupėje, kad neužkrėstų? Dėl tokio neatsakingo vieno vaikučio tėvų požiūrio pagalvokit kiek vaikų kitų gali nukentėti. O jūs pati labai norėtumėte visą dieną būti vienoje patalpoje ir labai atrimai kontaktuoti su sloguojančiu ar kosinčiu kolega???
Patys mokytojai sergantys eina.Kosti, sloguoja,užkimę.
O kaip dėl slogos?
@Elena Sloga tai pasunkejes kvepavimas - dabar taip vadinasi???
Į viršų