Rašyti komentarą...
ir kiek galima apie tuos tulpinius nuolat rasyti it jie butu kazkas tokio
panevezietis cepas to vilnius
panevezietis cepas to vilnius
e tu ten visciukas nekakariekuok ten,as manau kad tu tik girdejai taip snekant o pats nebuvai nei vienoi strielkoi,geriau eik su narkomanais i vena isisauti.
Pagyvenusių žmonių negalima perkeldinėti iš vienos vietos į kitą. Kiekvienam reikalingas darbas prie savo namų. Orientacija į verslą sutrikdė ūkinę veiklą. Lietuvoje verslo neturėtų būti, nes jis susijęs su visuomeninio turto gadinimu, sukčiavimu. Europiečiai neturėtų palaikyti ryšių su privačiais asmenimis. Verslininkai gali vieni kitus apiplėšti. Trūksta apskaitos, valdymo, atsakomybės. Verslo entuziastai gali žūti dėl avarijų, pavojingų gamtos sąlygų, konfliktų. Verslas daro gėdą visai Lietuvai.
Gal tose salyse kitaip todel, neziurint susiformavusiu tradiciju ir mentaliteto dar ir atranka visai kitokia. Pas mus kaip buvo siek tiek anksciau - du menesiai apmokymu ir tu jau policininkas. Ar yra ir imanomas psichologinis patikrinimas ir panasiai.
Beje, koks konkursas dabar stojanciu i viena vieta buti policininkais.
O pasidomekit koks kitose salyse.
Zinoma, nekalbant jau apie garantijas, algas ir pan.
Kaip sako - kokie mes tokia ir musu policija :)
Beje, geriausiai Panevezio policija iliustruoja paskutiniai ivykiai - kai kuriu vadovu sulaikymai. Pasirodo seme pinigus sau rieksuciomis.
Ir reikia isivaizduoti, kad ju vadai nezinojo, nezinojo, nemate eiliniai.
Ir dar pameginkim isivaziduoti, kad va pirma karta paeme ir pagavo :)))))))
vistas teisingai , bet ko tokios policijos nera Vokietijoj , Anglijoj , Norvegijoj ?
Is visko sprendziant komisarai buvo uzsieme savais karais.
O surinkta info suplaukdavo pas juos tai pastarieji ir zaizdavo savo zaidimus.
Tulpiniai deliojo i vietas tokius pat zulikelius tad nelabai kam ir galva skaudejo :) Kol nepadejo to, ko liesti nereikejo.
Beje kas geriau - ar viena kontroliuojama gauja ar daug smulkmes ir chaosa kelianciu ? Gal uzaugino slibina kurio patys nebesuvalde.
Ir kiek pasikeitimu toje pacioje policijoje buvo. Geriausi iseidavo ar budavo ismetami arba "gesinami".
Principas vienas - pagavai "bloga" policininka - padarei karjera :))))))))
Tikra mafija buvo panevezio mentai.kad issaugoti Lietuvos garbe ,nusikaltimai su nuzudymais buvo suversta ant gatves banditeliu.
Kaip padetis pagal Kubiliu Lietuvoi gereja , tai jau greit is bobulku batonus su kefyru atimines , netoli jau tas laikas
Susirinktų visi "Draugystės" viešbutyje ir po TV lempom gerai pagertų...
Į viršų