Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
o kaip vertini tevo teise aukleti savo vaikus? ta teise pagal tave kaip suprantu yra niekine
Taigi "žmogau", kad per tokius kaip tu ir kenčia niekuo nekalti vaikai.
visu pirma tavo dievo nera, atsipeikek, tad ir jo taisykle niekam negalioja tad prasibleivyk ir nebekliedek su savo septyneriais metais
Visa ši istorija - šlykšti nuo pat pradžios. Eilinė istorija išpūsta ir paversta paniekos Lietuvai įrankiu, pasityčiojimu iš valstybės institucijų, motinystės ir vaiko teisių. Toks absurdas ilgiau tęstis nebegali. Kas iš tikrųjų atsitiko? Suiro šeima, nes žmona negalėjo kęsti vyro smurto ir tyčiojimosi. Tačiau kažkodėl ji neva turėjo gauti vyro leidimą išvykti su dukra. Asmuo, kuris turėjo mokėti buvusiai žmonai alimentus dukters išlaikymui, nusprendė, kad jis atims iš motinos dukrą. O atėmęs kažin kur ją padės? Ar jo dabartinė "šeimyninė" situacija užtikrina vaiko egzistavimą, jo ugdymą? Kam ji ten jam reikalinga? Tik tam, kad numirtų ir kad tam tipui nebereikėtų ja rūpintis, kartu atkeršijant buvusiai žmonai, nenorėjusiai kęsti jo iškrypusio elgesio? Kas toje istorijoje šiandien galvoja apie mažytės mergytės likimą? Kas turi teisę iš motinos atimti dukrą? Kas turi teisę net atimti Lietuvos pilietybę? Atsikvošėkite pagaliau, tešlagalviai. Vienintelis civilizuotas kelias: teismas, nustatantis alimentų dydį ir jų išieškojimo iš to tipo tvarką, o po to nustatymas jo bendravimo su dukra (jei jau taip labai ji jam rūpi) grafiko. Taškas. Ir tada pamatysite, kiek jam tos dukros reikės. Kam iš jūsų tai dar neaišku?
Visa bėda, gerbemieji, kad žmonės užmiršo Gamtos mums suteiktas teises ir pareigas.
Prisidirbo įstatymų, sąjungų, kad tik vienas kitą galėtų dulkint ir vergais laikyti.
Pagal Gamtos ir Dievo taisykles bet kurį vaiką iki 7 metų turi auginti ir auklėti tik mama. Tėvas-vyras yra tik šeimos maitintojas ir ginėjas.Vaikas paskui pasirinks pats kada ir kiek kurio reikia.
Taip kad ponai vyrai negyvenkit iliuzijom, žinokit savo vietą (o ji šeimoje irgi labai atsakinga), ir nevaidinkit perdėtos meilės vaikams. Jiems ji nereikalinga.
Prisidirbo įstatymų, sąjungų, kad tik vienas kitą galėtų dulkint ir vergais laikyti.
Pagal Gamtos ir Dievo taisykles bet kurį vaiką iki 7 metų turi auginti ir auklėti tik mama. Tėvas-vyras yra tik šeimos maitintojas ir ginėjas.Vaikas paskui pasirinks pats kada ir kiek kurio reikia.
Taip kad ponai vyrai negyvenkit iliuzijom, žinokit savo vietą (o ji šeimoje irgi labai atsakinga), ir nevaidinkit perdėtos meilės vaikams. Jiems ji nereikalinga.
„Tai sužinojusi buvau šokiruota. Viešai deklaruodamas pagarbą dukros lietuviškoms šaknims jis teikia tokius prašymus. Tai panieka, kitaip pavadinti negaliu“, - sakė moteris.
Visai teisingai - jei pati ignoruoji ir Vokietijos, ir Lietuvos, ir Europos įstatymus, KODĖL negali tikėtis paniekos?
Visai teisingai - jei pati ignoruoji ir Vokietijos, ir Lietuvos, ir Europos įstatymus, KODĖL negali tikėtis paniekos?
dar noriu pasakyti tam kuris mane lerva pavadino, kad gali ir toliau siusti ir vadintis visokiais zodziais man tas pats, tu ne mano lygio, ir geriau nesigincykit nes mama yra visada virsiau, isskyrus tada kai ji kokia pijoke. aisku visokiu situaciju buna, ir tevas turi bendrauti su dukra, bet kad jis vaika ples nuo motinos tai atsiprasau. uztai ir sakau kad lietuvos vyrai atbuke, ne nenumano ka reiskia motinyste, tik juoktis gali is to. as pati mama ir tikrai joks vyras is manes vaiko neatimtu, bet ka padaryciau, manau bet kuri mama palaiko inga. o kad mama isveze mergaite tai nereiskia kad ji bloga, jai ji issiskyre tai ka ten veikti toj vokietijoj, tevas tegul i lietuva kraustosi,
del sios situacijso kalta tik motina ir vaikas gali kaltinti tik ja, nes tevas turi lygias teises aukleti ir rupintis vaiku ka is tevo ir vaiko ateme motina, tik musu klailom kaimo bobom tai dar nesuvokiame, nes jos vaikus laiko savo tarpkojo dalimi, o tevus tik kaip pinigu maisus
Vaikas turi augti su motina ir tai visas pasakyta. Gaila, kad mūsų teismai bejėgiai. Žmoniškumas turi nugalėti. Vaikas neturi būti traumuojamas.
Čia jau valstybė turi parodyti tvirtą stuburą ir ginti savo pilietę,kitaip prieš pasaulį mes pasirodysime ,kaip visiškai be principų ,nuolanki ir neginanti savo piliečių,valstybė
Kovoje dėl Luisos – nauji ginklai