Košmaras Ukmergėje: žudikas liko kurčias 18-metės maldoms pasigailėti Kriminalinė istorija

Šis kraupus nusikaltimas įvykdytas 1998-ųjų pradžioje Ukmergėje. Vos 18 metų sugyventinės dukrą itin žiauriai nužudęs vyras nuosprendį išgirdo tų pačių metų pabaigoje.

Abejonių, dėl jo kaltės teismui nekilo. Už grotų jis pasiųstas 18 metų. Nors šiuos įvykius su siaubu iš šalies stebėjusi visuomenė tikėjosi, kad sadistas bus izoliuotas nuo visuomenės iki savo gyvenimo pabaigos.

Taip, deja, nenutiko. Ši kraupi istorija yra aprašoma kriminalinių naujienų laikraščio „Akistata“ archyvuose.

Šaltakraujiški parodymai

Per teismo posėdį 37-erių išsiskyręs, bedarbis ir dukart teistas vyras parodymus duoti atsisakė, tačiau apklausiamas dėl padaryto nusikaltimo visiškai prisipažino. Žmogžudys šaltakraujiškai pasakojo apie visus tos šiurpios nakties įvykius.

Pasak jo, su 18-mete sugyventinės dukra jie susiginčijo, o po to abu apsistumdė. Esą mergina pati jį puolusi, todėl šis stvėrė peilį į rankas. Esą keletą kartų dūręs merginai į pilvą ir po to kuo ramiausiai atsigulęs šalia savo sugyventinės.

Vyras teigė girdėjęs, kaip 18-metė nušliaužė į kitą kambarį. O netrukus iš ten pasigirdo dejonės. Sugyventinė esą liepė nutildyti dukrą, tad vyras teigė pasiėmęs peilį ir vėl pradėjęs badyti 18-metę.

Vėliau, anot žudiko, sugyventinė paprašiusi išgerti, tad jis nuėjęs nupirkti alkoholio. Išgėręs vyras nuėjo pažiūrėti, kaip jaučiasi jo auka. Ši esą paprašiusi įkelti ją į lovą. Tą padaręs vyras toliau gėrė.

Kai nelaimėlė iškrito iš lovos ir vėl pradėjo šauktis pagalbos, vyras teigė pasiėmęs malką ir trenkęs jai per galvą. Patikrinęs pulsą ir supratęs, kad ji nebegyva, kūną paslėpė rūsyje. Tada nusprendė su sugyventine nusižudyti, net kartu parašę atsisveikinimo laišką, bet toliau girtavę, kol atvyko policijos pareigūnai.

Motina neištvėrė

Prabėgus mėnesiui po nusikaltimo ranką prieš save pakėlė nužudytosios motina. Tiesa, ją prieš tai spėta apklausti, tad teisme liko tik paviešinti jos iš karto po nusikaltimo duotus parodymus.

REKLAMA

Moteris tyrėjams buvo pasakojusi, kad tą kraupią naktį sugyventinis elgėsi tarsi sužvėrėjęs. Jis norėjo ja pasinaudoti seksualiai, o kai ši pasipriešinusi, sumušęs. Moteris pasiskundė namuose buvusiai dukrai.

Esą dėl to įniršęs vyras ir griebėsi peilio bei pradėjo žaloti jos dukrą. Iš pradžių pasislėpusi nuo sugyventinio, moteris teigė nebeištvėrusi dukters klyksmo ir bandžiusi jai padėti.


Rašyti komentarą...
N
Na ir
2018-04-19 21:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jis jau minimum pora metu tarp musu jau trinasi? Kodel prisiminet?
Atsakyti
-3

N
Ne jūsų reikalas
2018-04-19 23:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paviešinkit kas toks, neslėpkit. Tokius išgamas tik pakast reikia pačius
Atsakyti
-1

d
deja
2018-04-20 08:28:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
nusikaltėlis nebus paviešintas, nors jis kelia realią grėsmę aplinkiniams. Taip yra todėl, kad didžiausi nusikaltėliai, kuriems dirba tokie "darbo atlikėjai", yra viršūnėse. Todėl jie neleis mirties bausmės. Tokiu būdu visuomenė išsigimsta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų