Koronavirusu susirgusi Čmilytė-Nielsen pasakė, kaip šiuo metu jaučiasi

Neramios dienos Seime – skelbiama apie vis naujus politikų susirgimus koronavirusu. Nuo viruso nepavyko pasislpėti ir Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, kuri ketvirtadienį paskelbė apie gautą teigiamą Covid-19 testą.

Plačiau apie tai, kaip šiuo metu jaučiasi Seimo pirmininkė ir kaip bus vykdomas tolimesnis Seimo darbas, kalbėjome su V. Čmilyte-Nielsen.

Laba diena, kaip jaučiatės?

Laba diena, jaučiuosi gerai, ačiū. 

Jūs izoliuojatės Vilniaus Seimo viešbutyje, o galbūt grįžote namo į Šiaulius?

Ne, kol kas esu Vilniuje, Seimo viešbutyje. Savo testo rezultatą sužinojau vakar vakare, po darbo, taigi kol kas lieku čia. 

O kaip vaikai be jūsų bus dvi savaites?

Na, ką padarysi. Ypatingi laikai, ypatingos situacijos.

Ar jūs jautėte kokius nors simptomus?

Ne, nejaučiau. 

Kaip vyks tolimesnis darbas Seime?

Šį rytą buvome susitikę su valdybos nariais neformaliam tokiam posėdžiui labai greitai sukviestam, taip pat turėjome pasikvietę ir kanceliarijos darbuotojus, ir Seimo Teisės departamento atstovus, ir kalbėjome apie tai, kaip užtikrinti sklandų Seimo darbą toliau. 

Žinoma, visų pirma galvojant apie Seimo narių kanecliarijos darbuotojų saugumą. 

Sutarėme dėl kelių svarbiausių dalykų. Visų pirma, reikia valdyti rizikas, kad Seimo nariai, atėję į posėdžių salę, tikrai žinotų, kad yra sveiki, taigi jau šiandieną bus viena grupė Seimo narių ir kanceliarijos darbuotojų testuojama, visi likusieji galės testuotis šalia Seimo – tai padaryti galimybės bus sudarytos pirmadienį.

Visą pokalbį su Seimo pirmininke V. Čmilytė-Nielsen kviečiame žiūrėti vaizdo siužete, esančiame viršuje.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2020-11-21 00:03:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai negražiai pasielgėte ponia Čmilyte patį pirmą posėdį. Prisistatymą gražiai giedojot, bet kai atsisedot į pirmininkės kėdę viskas apsivertė atvirkščiai. Gėda.
Atsakyti
-32

V
Viida
2020-11-21 06:35:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai mama visai nemato .tai seime tai dabar serga .galvojau rimta moteris bet rimtas problemas sprendzia su sypsena ir pagieza veide
Atsakyti
-21

V
Vaikai...
2020-11-21 10:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau, 1-ą kartą žurnalistas paklausė apie jos vaikus.Sunku įsivaizduoj9 kad atrodo protinga moteris turinti 4 vaikus, mažiausias vos 3 m. o ji prigimdė vaikų ir jų pati neprižiūri. Kokiai moteriai -motinai reikia būti agresyviai karjeristei kad pasiketi seime postą sutinka ir vaikų nematyti? Auklės,ir kt padėjejai tai ne mama. Juk Čmilyte dar jauna, ( bet suvargusi stipriai...)galėjo gražiai auginti vaikus ir vėliau veržtis "per jėgą''..Ar ji pagalvoja apie savo sveikatą po tokių įtemptų darbų? Jau dabar jos išvaizda daug ką sako -silpna... Tai kas kad ta dirbtinė šypsena... Panaši yra ir Bilotaitė. . Ji drįso būdama nėščia pernai kovoti akiplėšiškai į Klaipėdos mero kėdę... Nemanau,kad jų priesaikoje išsakyta "Te padeda man Dievas..." gali tokioms moterėlėms jis padėti...
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (72)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų