Koronaviruso protrūkis Antavilių pensionate: šį kartą jis nustatytas globotinei

Antavilių pensionate koronavirusas nustatytas vienai globotinei, BNS pranešė įstaigos direktoriaus pavaduotoja Birutė Šarakauskienė.

„Turim teigiamą atsakymą vienai gyventojai. Labai nemaloni situacija“, – BNS sakė Antavilių pensionato atstovė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antavilių pensionatas

„Vakar (pirmadienį) dėl kitų požymių, visiškai nesusijusių su koronavirusu, buvo iškviesta greitoji pagalba ir moteris buvo nuvežta į ligoninę. Ten buvo atliktas tyrimas, o gautas atsakymas – teigiamas. Dabar ji pervežta į Santaros klinikų Infekcinių ligų skyrių“, – pridūrė ji.

Pasak B. Šarakauskienės, pensionato gyventojai profilaktiškai dar kol kas testuoti nepradėti.

„Vakar buvo manymas, kad nereikia skubėti, nes dar per anksti – gali būti neigiami rezultatai, o už kelių dienų jau pasirodytų, kad jie – teigiami. Bet dabar, matyt, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras spręs, kad kuo skubiau tą daryti“, – sakė ji.

„Tikėtina, kad šiandien bus pradėta testuoti. Jau vakar apžiūrėtos patalpos buvo, aptarta, kur galima testuoti, mes esame pasiruošę tam“, – kalbėjo B. Šarakauskienė.

Anot pensionato atstovės, koronavirusas patvirtintas globotinei, prižiūrimai skyriuje, kuriame dirbo abi koronavirusu užsikrėtusios slaugytojos.

„Gyventojai iš tų skyrių, kur dirbo užsikrėtusios darbuotojos, jie nekarščiuoja, nėra kitų simptomų. (...) Jai yra apie 50 metų, tačiau turi sunkią įgimtą negalią“, – teigė B. Šarakauskienė.

Pasak jos, dėl koronaviruso jau atsakymus gavo 123 darbuotojai, naujų atvejų nepatvirtinta.

„Kiti dar laukia atsakymų, keli dar testuosis šiandien. Tikėtina, kad bus viskas gerai, bet darbuotojai labai panikuoja“, – kalbėjo pensionato atstovė.

Balandžio viduryje B. Šarakauskienė teigė, kad Antavilių pensionate sąlytį su koronaviruso židiniu Nemenčinėje tapusios siuvimo įmonės „Vilnika“ darbuotojais turėjo šeši asmenys, jie išleisti atostogų, yra saviizoliacijoje.

„Jų tyrimų rezultatai yra neigiami“, – pirmadienį sakė ji.

Per penkis tūkstančius gyventojų turintis Vilniaus rajono Nemenčinės miestelis balandžio viduryje buvo uždarytas dėl koronaviruso plitimo grėsmės.

REKLAMA

Atvykimas ir išvykimas iš Nemenčinės buvo apribotas iki balandžio 24 dienos imtinai.

Antavilių pensionatas nuo Nemenčinės nutolęs maždaug 10 kilometrų. Iš viso pensionate dirba 152 asmenys, prižiūrimi – 292 žmonės.


Rašyti komentarą...
P
Prašymas
2020-04-28 09:50:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kun. br. Arūnas Peškaitis straipsnyje "Būkime sveiki ir palaiminti" bernardinai.lt prašo būti neabejingais ir pasirašytiVB> A. Armonaitės parengtą peticiją „Nedelsiant reaguokime į psichikos sveikatos problemas per COVID-19“. Jis rašo: "Viešai kreipiuosi į jus visus; drįstu kalbinti ir mūsų valstybės vadovus – Lietuvos Respublikos Prezidentą, Seimo pirmininką, Ministrą pirmininką, taip pat žiniasklaidos atstovus. Esu tik kunigas, vienas iš tų, kurie teikia žmonėms, atsidūrusiems krizinėje situacijoje, dvasinę pagalbą."
Atsakyti
-2

L
Lina
2020-04-28 10:38:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Globaistai dar neišsirenka kam tarnauja. Pinigai nieko neišsprendžia...Matyt labai patiko kvėpuot užnuodytu oru, valgyt užnuodytą maistą ir gert užnuodytą vandenį?! Patys šūde sėdi ir mus verčia.
Atsakyti
0

N
Nu jo
2020-04-28 11:34:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamosuos giltine dalgiu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų