Koronaviruso atmaina artėja: nauji atvejai patvirtinti trijose Europos šalyse

Užsikrėtimo naujų atmainų koronavirusu atvejai patvirtinti dar trijose Europos šalyse – Ispanijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje.

Gerokai labiau užkrečiamos britaniškos viruso SARS-CoV-2 atmainos atvejai nustatyti Ispanijoje ir Portugalijoje, o Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) pirmąkart nustatytos panašios koronaviruso mutacijos – Šveicarijoje.

Apie tai, kad iš Jungtinės Karalystės grįžusiems trims vienos šeimos Ispanijos piliečiams nustatyta britaniškoji koronaviruso mutacija pirmas paskelbė leidinys „El Mundo“, o apie šios SARS-CoV-2 viruso atmainos „importą“ į Portugalijai priklausančią Madeiros salą sekmadienį pranešė agentūra „Reuters“, remdamasi atitinkamomis Portugalijos tarnybomis.

Šveicarijos federalinė sveikatos apsaugos valdyba sekmadienį vakare pranešė šalyje užfiksavusi du PAR koronaviruso atmainos atvejus.

Užsikrėtimo naujų atmainų koronavirusu atvejai anksčiau buvo patvirtinti Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Kanadoje.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2020-12-27 21:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas žino kokių atmainų prieš kūčias grižę parvežė? Po 2 savaičių pasimatys. Ir ko įleidžia juos į tą Lietuvą. Kiek dar sulaikė skrydžių! Lekia į užsienį ir tegu būna kol pasibaigs covidas
Atsakyti
-8

A
Algis
2020-12-27 22:04:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
TV3 , po kiekvienu , tokio pobūdžio straipsniu , būtų gerai matyti žurnalisto , kuris tą straipsnį parašė , vardą ir pavardę . Tegul jie prisiima atsakomybę už tai ką rašo , nes jūs tai platindami , kaip suprantu už tai neatsakote .
Atsakyti
-7

A
As
2020-12-27 22:17:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kokio kosmoso tokios žinios, kodėl reikia rašyti tai apie ką ne mažesnio supratimo neturite
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų