Kontrabandininkų gaudynės netoli Kalvarijos: prieš nelegalias cigaretes vežusius bėglius teko naudoti net „ežį“ atnaujinta: 10.51 val.

Spalio 22 d. apie 19 val. 10 min. Kalvarijos sav., kelyje Kalvarija–Vištytis, stabdomas nestojo automobilis „Škoda Superb“, vairuojamas vyro (g. 1978 m.).

Persekiojamas policijos pareigūnų, Kalvarijos sav., Jurgežerių k., panaudojus priverstinę automobilių stabdymo priemonę („ežį“) buvo sustabdytas. Automobilyje rastos ir paimtos 49 dėžės neteisėtai gabenamų akcizais apmokestinamų prekių (cigarečių), kurių vertė – apie 78 000 eurų. Automobilio persekiojimo metu buvo apgadinta tarnybinė transporto priemonė.

Įtariamasis bei krovinį lydėję asmenys (g. 1981 m. ir 1978 m.) uždaryti į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 d.

Visi sulaikyti asmenys – Lenkijos piliečiai, automobilyje „Škoda Superb“ taip pat rasti trys komplektai suklastotų valstybinių numerių ženklų, racijos, didelė suma pinigų, pirštinės.

Policijos teigimu, automobilis buvo pritaikytas kontrabandos gabenimui ir galimam bėgimui nuo pareigūnų. Automobilį „Škoda Superb“ lydėjo „Peugeot 307“ bei „VW Passat“.

Juose aptiktos radijo ryšio stotelės, didelės pinigų sumos, taip pat „BlackBerry“ telefonai.


Rašyti komentarą...
žiū
2020-10-23 13:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis dar neaišku, kaip pro muitinę pravažiuoja? Gal specialiai praleidžia, kad policininkai galėtų pademonstruoti, kaip dirba? O paskui tarpusavy ,,atsiskaito" už ,,gerą darbą"? (Na, pištolietų nebegausit - jau Skvrn išdalino dovanas).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų