Kontrabandininkai nemunu į Lietuvą bandė atplukdyti 3 tūkst. pakelių rūkalų

Pasienyje su Rusija kontrabandininkai nesėkmingai bandė patikrinti pasieniečių budrumą cigaretes į Lietuvą plukdydami Nemunu. Paskutiniais metais dėl įdiegtų techninių sienos kontrolės priemonių tokie kontrabandos gabenimo atvejai čia yra itin reti.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kontrabandininkai nemunu į Lietuvą bandė atplukdyti 3 tūkst. pakelių rūkalų

Antradienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Specialiosios paskirties ir Bardinų užkardų pasieniečiai Pagėgių savivaldybės Bardinų kaimo prieigose, Nemune, pastebėjo iš Rusijos link Lietuvos kranto plaukiančią valtį. Upės viduriu čia eina dviejų valstybių siena.

Netrukus pasieniečiai Lietuvos krante prie pat upės sulaikė 30-metį pagėgiškį ir automobilį „Subaru Forester“. Mašinoje buvo į juodą polietileno plėvelę supakuotos 6 dėžės cigarečių, iš viso 3 tūkst. pakelių cigarečių ,,Winston Blue“ su rusiškomis banderolėmis.

Įvykio vietą patikrinę VSAT kinologas ir jo tarnybinis šuo daugiau nieko įtartino neaptiko. Įvykio aplinkybes aiškinasi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėję Pagėgių rinktinės pareigūnai. Cigaretės saugomos Bardinų užkardoje.

Tokie bandymai iš Kaliningrado srities Nemunu į Lietuvą gabenti cigaretes pastaraisiais metais yra gana reti. Anksčiau šis kelias buvo labai populiarus, tačiau pasieniečiams įdiegus technines sienos kontrolės priemones, kuriomis kiaurą parą stebima visa Nemunu einanti siena, tokių bandymų beveik nebeliko.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2015-09-08 13:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda Balsui daryti gramatines klaidas antraštėse. Nemunas yra tikrinis daiktavardis(N).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų