Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Stiprūs tada, kai reikia mokesčius pakelti. Bet prieš valstybę siaubiančias monopolijas, malakauskus ir valantinus - kiaušiai dreba. Matyt - suspausti varstotuose.
iki agonijos dar toli, nepaisant silpnumo balsuojant seime, nereikia pamiršti, kad jie tvirti viduje, kad ir kaip atrodo besibardami
Geras, issamus straipsnis.
Sertifikuotas gamintojo atstovas Lietuvoje siūlo jums kokybiškus granulinius ir kitus kieto kuro katilus pagamintus firmoje HKS LAZAR (Lenkija) , bendradarbiaujant su garsia firma VIADRUS (Čekija) . Visi katilai yra automatizuoti, įmontuotas kompiuteris valdo cirkuliacines pompas, keturšakį maišytuvą, bei atsižvelgia į jutiklių parodymus ir užtikriną pastovią temperatūrą Jūsų namuose. Parduodame šiuos katilus ir atliekame jų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Suteikiame iki 10 metų garantiją. Katilus pristatome iki Jūsų namų durų visoje Lietuvos teritorijoje.
W W W . A U T O P R O F . L T , W W W. P A L T A J A . L T / 8 6 7 1 1 9 3 3 1
Konservatoriu partijai reikalingas naujas lyderis, o Kubilius save diskreditavo.Jeigu ir turejo kazkokiu slaptu planu del darbo partijos, nesugebejo ju igyvendinti ir apsijuoke pries visa Lietuva.Sios partijos lozungas- nesvarbu su kuom, tinka net daktarai,svarbu islikti valdzioje, paminant visas vertybes.Apie krikscionizma jiems apskritai nuodeme kalbeti, nes tai tik manipuliacija zmoniu jausmais ir isitikinimais.Patiems vertetu dazniau apsilankyti Dievo namuose sielos apsivalymui nuo garbes, valdzios ir pinigu troskimo.
Su malonumu perskaiciau.Pritariu minciai,kad svarbiausias priesas ne Maskvoje o Vilniuje.Tai komunistu ir konservatoriu svanaudiska politika is Tevynes istreme beveik miljona.Emigravo saukiamo amziaus vyrai,karo prievilininkai.300 000 vyru,tai 20 diviziju.Baisi jega.Be tanku,be suvio Putinas Lietuva nuglavo langsteriu rankomis.NATO generolai seniai pasake:nesiginsit patys,pagalbos nebus.Kaip rusai ketina grobti Pabaltiji,jie pademonstravo per manevrus Ladoga 2009:PARASIUTININKAI ! Kilus konfliktui,NATO lektuvai momentaliai subomborduos Prusija ir rusu tanku kolonas.Parasiutininkus gaudyti teks patiems.Nevaziuos cia vokieciu ar ispanu kareiviai lietuviu darbo dirbti.O kas parasiutininkus gaudys?Lietuvos Raudono Kryziaus badmiriai,bedarbiai,runkeliai?O gal 141 nacionaline vertybe ir langsteriai uz tvoru?Kai pradedi skaiciuoti,tai lieka vienas Tevynes gynejas savanoris Bugailiskis Prudas.
Konservatoriai taip "genialiai" sužaidė, kad Uspaskichui leido iš savęs visiškai išsityčioti. Baisu.
kad Kubilius "ieško paramos Seimo daugumai" nebūtų blogai, kaip čia aiškina vienas komentatorius. Bėda ta, kad neaišku - ką jis su ta dauguma darys.
rajus to šį kartą nevykęs pasikandžiojim
rajus to šį kartą nevykęs pasikandžiojim
Tai ko dabar kubilius ir visi kiti tokie pasimetę, kaip grybai po lapais ir rodo pirštais vieni į kitus, jei jaučiasi teisūs?
valinsko vieta kapinese.nekaisiok savo kvailo liezuvio.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų