Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Apsisprendžiau. Noriu permainų. Todėl nebalsuosiu už konservatorius.
oi,
o kurios partijos pavadinimas dabar "konservatoriai"?
o kurios partijos pavadinimas dabar "konservatoriai"?
o razma? :) visa beda kad landzbergis apsistate save beviltiskais dundukais ir jau 18 metu vaidina nepakartojama tautos vada, o jo partija - vienintele teisinga partija lietuvoje. as irgi su malonumu balsuociau uz koncervatorius kai kokiomis kitokiomis salygomis. is ju koncervatoriai tai kaip is mano bobutes karves balerina
tai kodel te sakai tautos vadas landzbergis taip sekmingai grizo i lietuva is australijos ir dar kruva privilegiju gavo ir atgavo?
Galėtų taip pat apšviesti skaitytojus apie internetines brigadas. Jos savo komentarais sudaro klaidingą įvaizdį- pavyzdžiui prisidengia jona, dola, simu, eina.
bet apsisprendimas priklauso nuo turimos informacijos. Kiek konservatoriai suteikė piliečiams informacijos apie LKP nusikaltimus tautai iki 1990 metų, apie jų (ne Maskvos ) vykdytus patriotų trėmimus, nuosavybės nusavinimus,; "prichvatizaciją" , vykdytą pokaryje, įkalinimus psichiatrinėse, kalėjimuose, nužudymus(imituojant savižudybes) ??...Ar per visą atkurtos nepriklausomybės periodą nuosekliai aiškinta, kad šių nusikaltimų KGB, VRM, Prokuratūra vykdė tik su LKP aktyvo žinia, tik suderinus su LKP pirmaisiais sekretoriais? Ar teikta informacija piliečiams apie kolaborantinę menkystų veiklą sovietmetyje, kuomet jie puto tautiečių saskaita? Ar nuosekliai aiškinama apie LKP dalyvavimo metodus prichvatizacijos procesuose po 1991 metų? Ar tai daroma sistemingai? Ar mokyklose buvo dėstoma tiesa apie partizanų, pogrindininkų pasipriešinimus sovietų okupantams, apie okupantų veiksmus suverčiant savo nusikaltimus kovotojams už nepriklausomybę? Ar tautiečiams buvo sistemingai rengiami pažintiniai mitingai, tuo pačiu paįvairinant jų laisvalaikį, ugdant patriotizmą? Ar daug prisidėjo Abišalos tipo verslininkai - tremtiniai, kad vietoje rūpesčių savimi ar įvairiais klanais, pasirūpintų politkaliniais, jų atžalomis? Ar TS(LK) į save integravę politkalinius ir tremtinius , pasirūpino jų soc. garantijomis? Ar supažindino visuomenę su faktu, kad ir šiandien LKP valdoma valstybė labai neigiamaiir sąminingai neatsakingai elgiasi su politkaliniais ir tremtiniais? Ar visa tai prisimenama tik prieš rinkimus?
tai labai agresyviai nusiteikusi partija, Lietuvos žmonės jiems nerūpi. Pats kubilius pasakė, kad ,,netrukdykim"(socdemams), kai buvo patvirtintas sandėris su Leo lt
aš visai nenoriu,kad mane valdytų kaliniai ir tremtiniai su konservais.
dar balsuočiau už konservatorius, jei tarp jų nebebūtų landsbergio, kubiliaus ir juknevičienės.
jie na..., tie konservai!!!
Konservatoriai siūlo rinkėjams apsispręsti, ar jie nori permainų