Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kuom kuom,bet kvailiais Lietuvėlė turtinga,kad tiek naftos turėtume,kiek kvailių...
nu tikras kvaitulys
pirma snargli nusisluostyk, o paskui jau pradek nurodineti Europai
Pasakė Kojala - ir šventa. Ukrainiečiai - jums ne tik kariauti, bet ir amuniciją pasigaminti, ir vaikus gimdyti, ir pasaulį išmaitinti.... ir Europą su Baltijos šalimis apginti.... ir NATO versliuką patenkinti...
Matau jau, kaip Europa klauso šito oro virpintojo :D
Mano nuomone, šita valdžia su savo politrukais kalba viena, o faktiškai elgiasi taip, kad kuo mažiau būtų motyvacijos ginti šalį.
laikas pradėt klumpes drožt,nes batai baigsis,o natas neatveš.
Ko gero į sekančius rinkimus šitą kojelę jau į prezikus pradės kišti. Užaugo piemuo.
Kojala ragina Europa sukrusti. Kas jis yra toks, kad net kazkas Europoje teiktusi perskaityti tai, kad jis raso???? Suprantu , kad vietinei rinkai jis yra nuolat reklamuojamas (beje, tikrai nekvailas zmogus yra), bet gal reiketu beny minimaliai kjausto bent kazkokia pagarba skaitytojui su tokiomis antrastemis? at tvtrys dzin, nes ju audotorija ju manymu yra gerokai zemiau Lietuvos vidurkio???
@ha ha Europa Na nežinau ar daug proto reikia atpasakoti tai ką ir taip visi žino, ir visi portalai rašo. Tikras oro virpinino direkorius, bet ne daugiau.
@jo Aš čia apie kojalą.
Ko čia žiojiesi,nieko niekad naujio nesakai pasakai ka visi zino nuspeti i prieky bijaj,naudos iformacines kaip s kazi malaka
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų