Rašyti komentarą...
Rašo viena straipsni , kur nebuna nieko idomaus, tada uzdeda atraste ir tas straipsnis maitina redakcija visus metus. Ar cia ne vartotoju apgaudinejimas ? Morales klausimo čia net nesinori kelt. Daug saziningu žurnalistu pabego is tokiu portalu, kur pagrindines naujienos kas pasidare nesčia, o kas issiskyre.
Jei Požela turėtų sąžinės būtų padėjęs mandatą. Kaip Mentas ligota moterį nušovė. Bet kiaulės akys
@Na mandatą? )))
@Na ; norite, kad COVID genocido vienas iš didesnių vykdytojų padėtų mandatą? Juokaujate?
Dabar visus metus Mentas skalambins. Kandidatas į Lietuvos garbę kartu su gestalu Požela.
Šioje istorijoje policijai galima rašyti riebų dvejetuką! Ji skelbė, kad mergaitė buvo įsodinta į tamsios spalvos automobilį. Žmonės, gavę foto iš vaizdo registratoriaus, pradėjo ja dalintis. Tai buvo šviesiai pilkas automobilis. Dar atsirado tokių veikėjų, kurie teigė, kad nuotrauka netikra. Bet vienas patikėjo ir bevažinėdamas pastebėjo šį automobilį. Pranešė. O tik tada policija pradėjo atrasti galus kas kaip.
Klausimas labai rimtas: išgirdo liudininkė stoteleje klyksmą apie 23 val. Kai mergaitė pavakarę jau buvo stotelėje... Žurnalistė, kiek padauginai?
@Ta pati tai kad raso pries ...
@Ta pati Moteris 23 val. pranešė policijai apie dienos įvykį.
Apsispręskite, ar kažkoks savanoris ieškotojas aptiko įtartiną garažą, ar kažkokia babūnia per virtuvės lango užuolaidėles išgirdo mergaitės klyksmą ...?
@FC Pritariu
Mergaitės išlaisvinimo istorija ir teisėsaugos atliekami veiksmai aiškinantis pagrobėjo motyvus sveikintini. Bet kaip vyksta STT tyrimas kai sūnaus pakviesti medikai ir pareigūnai padėti galimai šizofrenija segančiai moteriai vietoj pagalbos ją nušovė.
@Taip, taip negerai kas nors ?
@Taip, taip Sedek ir tylek nes ir pas tave tas saulys gali pasibelsti...
Buvo rasyta jis nepakaltinamas jam sizofrenija .
@Kad pagalvok, kam tu reikalingas ?
@Kad ; ot geri laikai nusikaltėliams atėjo: pagrobė mergaitę, galimai tvirkino, gal net būtų nužudęs ir pasirodo, kad nepakaltinamas; mano artimą žmogų kaimynės sūnus vos nepasmaugė, tai pasirodo, kad girtumas ne sunkinanti aplinkybė, tačiau lengvinanti ir teigimas (neabejoju melavo), kad nieko neatsimena yra priežastis atleisti nuo bausmės.
Kitaip tariant, galima daryti bet kokį nusikaltimą, pasakyti, kad buvai girtas ir nieko nepameni arba suversti kaltę šizofrenijai ir visos ,nuodėmės nuplautos'.
Stengiasisi perspjauti Delphį numeris vienas. Vieną dieną perspjaus.
@Delphis numeris du ; laisvas•info, EKSPERTAI•EU, STANISLOVAS TOMAS, LAISVAS LAIKRAŠTIS, REDACTED, The High Wire, childrenshealthdefense•org, expose-news•c0m, rumble ir ... .
ir vėl mėginama graudžiomis istorijomis ir neva [policistų] pasiekimais gerinti JŲ reputaciją?
Slėpdami tiesą apie pratybų metu išprievartautą [pareigūnę], tau, kad JI pastojo ir, kad vienas iš prievartautojų [aukšto rango] mento sūnelis, savo reputacijos tikrai nepagerinsite.
Apie tai, kad mentai buvo pagrindinė fizinė jėga įgyvendinant COVID genocidą ir, kad dėl to vis dar niekas neatsidūrė [teisiamųjų] suole daug pasako apie mentų kultą.
Tad, jokie damage control straipsniai nepadės. Tik ir tik teisingumo įvykdymas po pilno apsivalymo ir reorganizacijos gali gražinti minimai struktūrai šiokią tokią reputaciją.

P.S: sklando informaciją, kad šeimininkai JŪS vasalus nurašė. Iš įvykių tai matosi. - Su kuo ir sveikinu.
Manau, kad kuo greičiau neliks [LR], tuo geriau bus [lietuvių tautai].

Skaitomiausios naujienos
Į viršų