Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
juk kedys su usu paspringo ne po stogu... ir butu galima pamatyt kas buvo salimais tuo momentu ;)
Akistata 2012-04-04 - 32 s. (uždrausta s
Akistata 2012-04-04 - 32 s. (uždrausta s
youtu.be/N-7XwG2Nj-c
google earth programele nemokamai gali parodyt foto dominancia vietove lietuvoje ir uzsienio salyse...zinant vieta ir laika kure norima pamatyt...uztenka sumoketi vos pora simtuku metams ir tos nuotraukos gali but rodomos vos keliu savaiciu senumo...pamastykit kokias galimybes turi spec tarnybos? :) taip jog nustatyt koks zmogus buvo atvazeves prie vieno ar kito pastato tam tikru laiku nera sunku...tehnologijos zengia y prieky...nuotraukos nuostabios ... galima yziureti net masinu numerius ;) stankunite ruoskis u belange ;)
Čia elementari "piramidė", sukčiavimas, pinigų ir smegenų išplovimas. Kažkas gauna pinigus, o kvaileliai - viltį juos gauti :).
Žvakę laikei ir stebėjai?
teisingumas ir tiesa neturi nieko bendra su teismais, teisėsauga, įstatymais. Kaip bebūtų gaila, bet biologinė motina dar ne MAMA.
is nesamoningu komentaru,matosi kad pedofilai jau patys supranta,kad arteja ju paskutines dieneles.Dar ne vienas ju prigers sriubos saukste arba dinks be zinios,o Stankunaite,tai tikrai istiks sirdies smugis nuo tokiu "pergyvenimu".Sokit isgamos paskutini velniu soki
J.Furmanavičių nužudė ne D.Kedys, žudikas jau nebegyvas // Laisvas Laikrastis
KLONIO BUDĖTOJAI. MES SU JUMIS.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų