Premjerui Algirdui Butkevičiui baigus Seimui pristatyti šešioliktosios Vyriausybės praėjusių metų veiklos ataskaitą, parlamentarai Vyriausybės vadovui turėjo daug klausimų. Seimo narius labiausiai domino RailBaltica ir energetikos klausimai.

Kandidatas į Europos Parlamentą Linas Balsys A. Butkevičiaus klausė, ką ketinama daryti su atominės elektrinės klausimu. Pasak parlamentaro, Estijos ir Latvijos politikai šios temos nesvarsto todėl, kad Lietuvos žmonės referendumu jau pareiškė savo nuomonę, o valdantieji nenurodo, kad šią nuomonę ignoruos.

Ministras pirmininkas atsakė, jog diskusijos yra vykdomos toliau. Lietuvai atsakius į Latvijos ir Estijos gautą klausimyną aptarimai tiesiog nusikėlė į žemesnį lygmenį.

Vytautas Gapšys ir Povilas Urbšys kėlė su RailBaltica susijusius klausimus. Seimo nariai vylėsi, kad yra imamasi veiksmų, jog projektas nežlugtų ir jog bus nustatyti už nesklandumus su Komisija atsakingi asmenys.

A. Butkevičius klausiančiuosius patikino, kad šiuo klausimu yra kalbamasi ir su Europos Sąjunga, ir su partneriais. Taip pat jis teigė, kad buvo nurodyta išnagrinėti studiją ir visą procesą, kurio metu priimti kvestionuotini sprendimai. Taip pat pabrėžta, jog nepavykus susitarti dėl Vilniaus atšakos prijungimo, šis projektas būtų teikiamas kaip atskiras, kuriam finansavimas būtų tikėtinas po 2020 metų.

16-osios vyriausybės veiklos ataskaita dabar bus nagrinėjama Seimo komitetuose.

Į plenarinių posėdžių salę Vyriausybės ataskaita grįš gegužės 13 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų