Rašyti komentarą...
Daugelis neįgaliųjų, turintis išsilavinimus aukštuosius, dėl sveikatos būklės, negali dirbt pagal specialybes. Didžioji dalis dirba pagal valandinį MVU. (3,93). TAI KUO SKIRIAS NEĮGALUS NUO SVEIKO?
Turiu 6 kvalifikuotas specialybes,kurias isigijau dvejose profesinėse mokyklose ir darbe .Anais laikais buvo gerbiamas darbo žmogus ir uždarbis buvo geresnis nei sėdinčių skyriuje.Dabar eilinai darbininkai dirba kaip vergai o dauguma gauna mininumą.Turtuolai darbdaviai nesupranta,kad jiems pinigus uždirba eiliniai vergai.Jeigu pervarge furistai padaro avarijas tai dar yra kaltinami.Kiek apgautų žmonių .Kur žiūri valdžia. Labai teisinga ,kad reikia kelti minimalia algą ,kad jaunos darbininkų šeimos galėtų gyventi normaliai.Dabar turtuoliai tik girasi lakstymų po užsienio kurortus.Kaip jaustis eiliniam darbininko vaikui ,kad jis negali turėti to ką ,turi jo bendraamžis turtuolis nors jo tevai aria kaip vergai.Yra daug gabių vaikų ir darbininku šeimose,bet jie nieko nepasieks,nes jų tėvai neturi pinigų ir pažinčių .
Kvaifikuotiem kaip tik reik maziau moket,nes jie suda mala
Paprasti zmones daugiau dirba o maziau gauna o kvalifikuoti sedi nieko neveikia o gauna daugiau
O tai ką,nekvalifikuotas darbuotojas mažiau dirba?Jo darbas daug sunkesnis.
Ach, Lietuvos vergvaldžius palaikantys Seimo nariai sunerimo, kad MMA teks didinti, kad vergai galėtų ne tik egzistuoti ar per kelis darbus dirbti, kad šeimas išlaikyti???
MMA kelti nėra lėšų bet šeimynai sau atliginimus kelią kiekvienais metais.
Iš magnatu gali gauti nebent akmeni.
Akivaizdu kad p. Bukauskas visiskai nesuvokia VDU priklausomybes nuo MMA.
Į viršų