Kirkorovas Vilniaus teismo prašo panaikinti draudimą jam atvykti į Lietuvą

Rusijos atlikėjas Filipas Kirkorovas Vilniaus teismui apskundė Migracijos departamento sprendimą uždrausti jam Lietuvoje lankytis penkerius metus.

Vilniaus apygardos administracinis teismas vasario 15 dieną gavo šio Rusijos ir Bulgarijos piliečio advokato prašymą išreikalauti minėtą Migracijos departamento sprendimą ir jį panaikinti, BNS informavo teismo atstovas Audris Kutrevičius.

Šiuo metu teismas sprendžia, ar F. Kirkorovo skundas priimtinas.

Rusijos dainininko advokatas Linas Makaveckas trečiadienį BNS sakė, kad jam kol kas nepavyko gauti pačio Migracijos departamento sprendimo dėl dainininko įrašymo į užsieniečių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvą, sąrašą, todėl kol kas skundas yra be motyvų.

„Mes tik iš viešos erdvės sužinojome tą informaciją (apie draudimą atvykti – BNS). Aš, kaip advokatas, užsiklausiau raštu Migracijos departamentą vasario 5 dieną, bet negavome jokių atsakymų. O laikas eina (...) Argumentacijos, motyvacijos neturime, todėl tas skundas dar be argumentų“, – teigė advokatas.

Sausio 19 dieną Migracijos departamentas Užsienio reikalų ministerijos prašymu įtraukė Rusijos atlikėją F. Kirkorovą į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje. Draudimas atlikėjui atvykti į Lietuvą galioja penkerius metus.

„Viešai Krymo okupaciją pateisinantys atlikėjai neturėtų būti toleruojami nė vienoje demokratiškoje valstybėje. Turime vienareikšmišką poziciją tokių veikėjų klausimu, todėl abejonių dėl F. Kirkorovo įtraukimo į nepageidaujamų Lietuvoje žmonių sąrašą nekilo“, – tuomet teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio teigimu, žinomas atlikėjas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pasak G. Landsbergio, F. Kirkorovo dalyvavimas koncertuose Kryme „iš esmės kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui“.


Rašyti komentarą...
Žmogus
2021-02-17 10:41:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalba eina apie lietuvą,prie ko čia krymas?nesikraustykit iš proto
Atsakyti
-19

R
RIMAS
2021-02-17 10:53:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gabrieliaus senelis koncertuodavo. Niekaip neišeina iš galvos jo žodžiai " Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės...".
Atsakyti
-7

R
Regina
2021-02-17 10:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greitai nieko neileis .Bananu šalis.
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (71)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų