Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
inžinieriumi, musu sunsnukis vadovas net kalėdinių nei dovanų nei priedu nei vakarėlio padare...o neseniai be paskolu šiais metais ofisą nauja pasistatę ir dar kotedzus nuomai statosi, linkiu jiems susikstu kalėdų tokiems. Visiems kitiems dosniems geru švenčių
@dirbu Всем хорошим людям- всего хорошего. Всем остальным - всего остального.
@Romas Kasapiskai nerasyk, zmones nemoka, tik orkai
@Ytras Žmonės moka. Matai, tą kalbą, kaip ir dar 3, moku. Į lietuvių kalbą tai sunkiai verčiama. Tiesiog- yra kalbos niuansų. Bet pasistengsiu: "visiems geriems žmonėms - visa ko geriausio. Visiems kitiems - viso kito". Kažkaip taip.
Pasiūlymas: kadangi didžiosios metų šventės ant nosies, baikim verkti ir pykti nors kelioms dienoms. Vistiek jau šiandien ne ką tepakeisi . Jei galite, padėkite artimiesiems ir tiems, kam tikrai reikia. Pasidarykime šventę sau. Gražių švenčių visiems!
Kiek išlaikytiniu iš biudžeto nėra nė vienoje ES sali
Vagių Lietuva liko vagys ir vergai dar juodasikniai
Keisti pliurpalai - pigios darbo jėgos iš trečiųjų šalių daugėja, o jiems algos kyla...
O kodėl žurnalistai nedaro savo propogandinius reportažus pvz iš Kauno įmonių uab hegelmann arba hoptrans. Šiaip ten vergauja dešimtys tukstančių žmonių net be kasmetinių apmokamų atostogų ? O žurnalistai kažkodėl susiranda įmones kurių Lietuvoje 5% ir iš ten mums visiems rodo kokie nes civilizuoti. Labai primena Baltarusijos propogandą, kur Lukašenko irgi turi 2 šiuolaikinius kolukius ir iš ten rodo kaip gerai gyvena Baltarusija
@Propogandos ekspertas Jų vergauti niekas neverčia. Nemanau, kad vairuotojai neuždirba. Darbas sunkus, nepaneigsi. Vertas pagarbos. Ir visada galima prisiminti- bet kada gali nušokti, jei pasirodo, kad jau užkniso. Visada galima žiūrėti kažką kito. Geresnio, patogesnio, priimtinesnio.
@Romas Ką nuo fūros nušokęs vairuotojas gali žiūrėti geresnio , patogesnio tipo jis mazochistas , gali kažkur geriau , bet ne ėjo ant fūros , nu nusišneki ne tas žodis.
Po socdemų vėl remontui kviesime konservus
Lietuvai gresia BNKROTAS !
Lietuvai gresia BNKROTAS !
taip kaip buvo Grsikijai, kai viesam sektoriui kili nuilat algos..
@Lietuvai gresia BNKROTAS ! Tamsta, esi visiškas beraštis... baisu...
Masiulio ir konservatorių valdymo ir nevaldymo Lietuvos kito ir negali tikėtis tik daugės bedarbių lietuvių ir pilna šalis bus juodukų.Bilotaitė su armoške užvarė ,kaip geriausius specialistus
Ei, ei ei. Gal pamiršot kad šiandien Kūčios. Baikit rietis kaip pasiutę šunys. Marš kept kūčiukų, kept žuvies, ruošt silkės, virt kisieliaus ir vakare visiems skanaus ir skalsaus Kūčių stato

Skaitomiausios naujienos




Į viršų