Rašyti komentarą...
KGB savo veiklos nenutraukė po 1991m.Tai melas.
rosiejos "našistai" dabar visaip giria Šimašių, tai galim net neabejoti, kam jis dirba
Nauja pasaka kaip ir su Paksu reikia oponentus sužlugdyti.Paksa apkaltino kad ji papirko Borisovas kad Borisovui neteisėtai davė pilietįbe , kad Borisovas rusų agentas. Klausimas kodėl Borisovas dar Lietuvoje ir iš jo neatima pilietįbe. Atsakimas todėl kad Boriso o parodimai buvo naudingi kad galėtų nuversti Paksą.
Analitikai kaip analitikai, bet ar domisi VSD buvusiais ("buvusių KG-bistų nebūna") KGB kadrais ir agentais, kurie dabar net valstybinėms įstaigoms vadovauja (gal prisipažinę?). Kokias jie pagalbininkais apsistatę ir ką veikia? Į kokias komandiruotes komandiruojasi? Ir kaip galbūt kasasi po valstybės pamatais?
2020 metais spalio 27 d. sukanka 590 metų kaip mirė Vytautas Didysis. Vainikuokime tą dieną jį Lietuvos karaliumi!
KGB išardė kolūkius, sugriovė ekonomiką, išvarė lietuvius į užsienį vergauti. Tai kur čia teisybė?
Ta laurinaviciau paviešink pavardės tu KGB ir mes jiuo iš pasalų galėsim nudaigot po vien laukėm,,,,,,,,,,,,,,
Savo kiemo nesugeba issisluoti lietuvos valdininkai, zmones pabuvo tose sovietinese strukturose valdo sali. Tokia jusu ir laisve supuvusi.
Gabrielius Žemkalnis-Landsbergis buvo australijos lietuvių bendruomenės veikėjas, tačiau tai nesutrukdė jo broliui, Vytautui Landsbergiui du kartus gauti Lietuvos TSR premijas, buvo išrinktas TSRS deputatu. Sutapimas? Vargu...
Baisu ka Rusija su mumis padare ir vis dar daro
@Kiauras Tikrai tu kiauras ką rusai pastate 90 procentų sugriovė Lietuvos valdžia ir toliau griauna. Kiek pinigų per bankus iš žmonių pavogė. Bet kalti rusai. Puse lietuvių 90 tapo milijonieriais nes prekiavo su rusai aš.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų