Rašyti komentarą...
Parodykit nors vieną šalį kur tokia nesamonė yra? Čia tik mūsų pridurkai supranta - BAUSTI, BAUSTI, BAUSTI. Turiu pasiūlymą- padarykit greitį 20 km/ val- tiek pinigų prisirinksit... už įdėją- 50% man.
PONAI IDIOTAI, KADA JŪS IŠMIRSITE????
Labai gerai....ir bausmės už greičio viršijimą turi būti didesnės. Lietuvoje važiuojama stiliumi pilnas akseleratorius, stabdis ir vėl pilnas akseleratorius. Benzinas per pigūs!
Antraeilininkus bauskite nusibodo jau. O geriau greitai vaziuojantis negu stabdantis eisma vezlys
tai tegul ir nauduoja tada kaip priklauso , pavojinguose ruozose , o ne is pasalu kaip barugos , kur niera eismo ivykiu , bet galima pinigu uzsikalti
Turiu puikiai veikenti antiradara mokejau 600eur atidirbes jau kokius simta kartu savo kaina per puse metu patariu isigyti...
Taip, važiuoju vadovaudamasis kelių eismo taisyklėmis ir jokios problemos nematau. Sunkiau didžiajai daliai komentatorių, kurie važiuoti kaip ir moka,, tik tik nemoka važiuoti laikydamiesi kelių eismo taisyklių. Tik laiko klausimas ir teks išmokti vairuoti laikantis kelių eismo taisyklių ir jokių problemų kelyje.
Yra tokiu ziopliu vairuotoju, paciu instruktoriu prastumtu uz pinigus, kurie kelyje yra kliutis eismui. Ir per tokius tormazus netik kamsciai susidaro bet ir avarijos. Taip kad pirmiausia pacius INSTRUKTORIUS VAIRAVIMO reiketu patikrinti ar jie gerai ruosia mokinius.
Ne del saugumo reik is laudies pinigeliu autostradoi kas keli kilometrai radaras apsutdas
RASO APIE TAUPIMUS O SU SVIESOM DIENA VAZINEJA,ZINOT KIEK KURO SUDEGINA,KIEK TERSE KAS PASAKYS?CIA TAUPYMAS??
Tik tiek tesugeba- bausti, bausti ir dar kartą bausti. Pradėsime numerius skolintis

Skaitomiausios naujienos
Į viršų