Rašyti komentarą...
kvailas sprendimas kodėl atsakau tie kurie norės ir švenčių metų alkoholio jo prisipirks prieš šventes kaip teko matyti būnant palangoje žmonės iš anksto iš parduotuvių rankose nešėsi po dėžę carlsberg alaus corona alų dėžėmis tiesiog juokas pro ašaras jei norėsi apeiti įstatymą jį apeisi,mums net Rugsėjo 1 dieną šiauliuose už žalpelių prie Aibės parduotuvės žmogelis siūlė iš jo berods wolksvagen pollo bagažinės pirkti alų bambaliuose Tauro 7 procentu
Kodėl viešai skleidžiama klaidinanti informacija, Šilutės taryba nėra priėmusi draudimo rugsėjo 2 d. Prekiauti alkoholiu
Eilini karta zurnalistai pademonstravo visiska nekompetencija. Salcininku savivaldybes tinklapyje aiskiai parasyta, kad rugsejo 2 diena alkoholio pardavimas neribojimas, o Silutes savivaldybe is vis nieko negirdejo apie alkoholio ribojima ju savivaldybeje rugsejo 2 diena. Tai gerbiami "zurnalistai" is kur trauket melaginga informacija ?
Šilutės rajono savivaldybė irgi neriboja prekybos rugsėjo 2 d. Prieš skelbdami pasitikrinkit info
Prekyba alkoholiniais gėrimais 2019 m. rugsėjo 2 d. nebus ribojama
2019-08-29
Informuojame, kad Šalčininkų rajono savivaldybės teritorijoje prekyba alkoholiniais gėrimais 2019 m. rugsėjo 2 d., ryšium su mokslo ir žinių diena, kuri nesutampa su rugsėjo 1 d., apribota nebus.
Lidl šablonui laižo uzpakali
pizdec Lietuva valdo mokiniai, tuojaus ir seimui vadavaus neduos isgerti.
Bobutėm duoda užsidirbti
Veryga kad nepasirodyti durnium,iš piršto laužia statistika,kaip maxsima kad niekas nebrangsta.
Visi jau prisipirko degtinės, vyno ir alaus ne tik rugsėjo 1 ir 2 dienoms, bet galbūt liks dar ir antradieniui :) Štai kaip laisvo mąstymo, laisvoje šalyje bando vaikus kontroliuoti nuo svaigalų gėrimo bent pirmą dieną. Man juokinga. 11 metų ėjau sovietmečiu į mokyklą ir nei karto nebuvo kilusi mintis nusipirkti alaus, vyno, degtinės... Matyt todėl, kad buvau sovietiškai ugdomas, o ne lietuviškai. O ką daryti su žolės rūkymu, su kitokiais narkotikais? Taškų juk neuždarėte. Ten perkamumas pakils, jei kuris šiandien svaigalais nepasirūpino, rytoj išbandys ką nors kitokio. Juk laisvas pilietis, laisvas Lietuvos moksleivis. O tai reiškia ir sumanus :) Man juokas ima iš tokių valdžios daromų nesąmonių.
Į viršų