Rašyti komentarą...
Pagal ką skirstomi žmonės čia? Kas į KINĄ,KONCERTĄ ,VARŽYBAS ,privalo dėvėti respiratorius, o jau kas į mišias ,seimo ,vyriausybės posėdžius ,ar į viešą transportą -tai gana paprastos kaukės, kur čia terpių skirtumas virusams plisti? Kur loginis to sprendimo paaiškinimas ? Kaip mes skirstomi čia būtent taip ,o ne kitaip?
Respiratoriai suaugusiems renginiuose- suprantu, bet kas sugalvojo tokia nesamone vaikams nuo 6 metu uzdeti respiratoriu? Kvailiau ir nesugalvosi.
kai buvo žymiai pavojingesnė atmaina tai respiratorių kažkodėl nereikėjo,bet reikia nuo slogos dabar
kas išduos nedarbingumo pažymėjimą tėvams vaikų, esančių izoliacijoje, slaugymui namuose. Iki šiol išduodavo gydytojas, gavęs pažymą iš visuomenės sveikatos centro, kad vaikas turi išbūti izoliacijoje nustatytą laiką
Išlingo respiratorių dileriai.Kiek teko matyti laboratorijų, kur dirbama su virusais, neteko matyti nė vieno mokslininko ar darbuotojo nei su kauke, nei su paprastu respiratoriumi.
@va Nu tu ir debilas! Kiek pas mus daug beraščių!
Dulky, ar galima pavadinti kovid valdymu, kai testavimo centras yra už 70 kilometrų (Pietų Lietuvoje) ir žmogus su temperatūra turi kažkur važiuoti, laukti mašinoje, peršalti.
Šiuo metu galimybių pasas galioja" -blogai, turi negalioti nuo vakar, nes skaldyk ir valdyk ir kvailinti, kad GP , kažką duoda :galimybe" tik klaidina, įrodyta skiepai nuo mutacijų neapsaugo, nespėja Covidas mutuoja greičiau nei mokslas , todėl GP - kaip nepasiteisinusi išmesti,. Respiratoriai , atstumas, dezinfekcija, ribotas kiekis plote, -tinkamas sprendimas, baikit kvailinti ar ieškote naudos?
Respiratoriai tik seimunams ant subiniu tiks, kai vyksta gėjų paradai, tai ten jokių respiratoriu , kaukiu ar skiepų nereikia, arba maximose ir seime, sugrįžo komunizmas, diktatūra, kur viską liepdavo daryti vienas vadas ir partija
@Kkk Tai bent tavo mentalitetas. Viršūnė!
Pochui tavo covydai
Kodėl ne dujokaukes, reikia uždraust kvėpuoti. Šimonytė su Čmilyte dabar piktos, kad buvo nušvilptos. Anglija, po savaitės planuoja išvis panaikinti visus apribojimus.
Į viršų