Rašyti komentarą...
Atsibuskit Lietuviai.nuo tos Venskienes jau vemt norisi,aferiste tikriausiai ruosiasi i seimo gretas papulti.tai ir stengiasi buti visiems zinoma
Teisesaugos sistema dirba principu-Neziurek ka darau,klausyk ka sakau-Zmones neakli,mato siaubinga teisesaugos tarnu savivale,todel teisetai ignoruoja apsurdiskas teismu nutartis ir riangia TEISETAS protesto akcijas.Kol teisesauga neuzsitarnaus zmoniu pasitikejimo,kompromisas bus neymanomas.
kazkoks isgama pedofilas pasirasantis isgamisku vardu Budulis visuose saituose kur tik galima rasyti komentarus, bendrauti,tyciojasi is D.KEDZIO jo artimuju ir visu juos palaikanciu zmoniu, jam duoda gerai ciulpti pimpi ir jis greiciausiai dirba prokuraturoje kad niekaip negali tiesiog nerasyti.
Luka - 2010 05 18 23:27

Man tai labai keista,kai Drąsius filmavo dukrytes pasakojima,ji teciui sako:..."O ji (Stanke),zinai, ką ant tavęs sake,sake, kad jeigu tavęs nebūtų ,tai viską pamiršk,nu jeigu tėtė būtų miręs"...Tai kyla klausimas,tai kaip Stanke pries metus laiko galejo galimai zinoti ir sneketi apie Kedzio mirtį? Tai negi jau tada kazkas kazka planavo?
Nedaug truksta iki to kad pedofilija dar bus legalizuota.Drasius Kedis pradejo linco teisma,tad manau kad tai tik pradzia kovoje su nusikalstumumu, kuris pridengimas valdzios atstovu.
Nedaug truksta iki to kad pedofilija dar bus legalizuota.Drasius Kedis pradejo linco teisma,tad manau kad tai tik pradzia kovoje su nusikalstumumu, kuris pridengimas valdzios atstovu.
teks vykdyti teismo sprendima ir grazinti vaika motinai.Kitos iseities nera.darykites charakiri prie venckienes namu...
pabandytų pašturmuot žmones, tada jau žmonės iš Lietuvos gali pašturmuot ir Seimą
jau kažką sugalvojo matyt
teismas nusikaltėlio pusėje ir nieko negalima padaryt, gerai kad dar žmonės yra, jų savo teismas tokioms išgamoms

Skaitomiausios naujienos
Į viršų