• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naktį dviejose Kauno žiedinėse sankryžose vienas po kito užfiksuoti du eismo įvykiai. Abu nelaimių kaltininkai prie vairo sėdo neblaivūs. Praneša ir apie prispaustą bei sunkiai sužalotą keleivį.

Naktį dviejose Kauno žiedinėse sankryžose vienas po kito užfiksuoti du eismo įvykiai. Abu nelaimių kaltininkai prie vairo sėdo neblaivūs. Praneša ir apie prispaustą bei sunkiai sužalotą keleivį.

REKLAMA

„Kas čia Kaune darosi? Iš pirmadienio į antradienį apie 00.00 val. Tiek Taikos prospekto žiedo viduryje mašina, tiek prie „Urmo“ bazių, į žiedo stulpą įvažiavus ir sustojusi mašina“, – naktį teiravosi skaitytoja.

Dar vieno kauniečio teigimu, Taikos ir Pramonės prospektų žiedinėje sankryžoje būta iš ties smarkaus smūgio į stulpą.

„Prie „Urmo“ bazės žiedo stipri avarija. Dvi gaisrinės, policijos ir greitosios traukia žmogų iš keleivio pusės“, – rašė skaitytojas.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, 22.06 val. buvo gautas pranešimas, kad Taikos ir Pramonės pr. žiedinėje sankryžoje automobilis atsitrenkė į stulpą, niekas neišlipa.

REKLAMA
REKLAMA

Ugniagesiams atvykus į įvyko vietą, automobilis „Citroen C5“ buvo atsitrenkęs į stulpą, šalia vairuotojo sėdėjęs keleivis prispaustas.

REKLAMA

Ugniagesiai gelbėtojai, naudodami gelbėjimo įrangą, atidarė automobilio dureles, prispaustas, 1992 metais gimęs vyras buvo stipriai sužalotas, bet sąmoningos būklės.

Vyras buvo iškeltas iš sumaitoto automobilio ir įkeltas į Greitosios medicinos pagalbos automobilį. Kitas automobiliu važiavęs asmuo buvo išlipęs iki ugniagesių atvykimo.

Patikslintais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) duomenimis, gegužės 15 d. apie 22.10 val. Kaune, Taikos ir Pramonės pr. žiedinėje sankryžoje, automobilis „Citroen”, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1993 m.), kliudė apšvietimo stulpą.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl patirtų sužalojimų neblaivus (0,78 prom.) keleivis (g. 1992 m.) pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,09 prom.

Atsidūrė žiedo vidury

Apie dar vieną eismo įvykį V. Krėvės prospekto ir Kovo 11-osios g. žiedinėje sankryžoje pirmadienio naktį pranešta „Kas vyksta Kaune“ grupėje. Smūgis esą pažadino ir jau miegojusį kaunietį.

„Prieš kokias 40 min ant „Pasimatymo“ žiedo užlėkė mašina. Smūgis buvo gan stiprus, nes net prižadino. Ir rėžėsi į stulpą“, – naujienų portalui 00.54 val. rašė skaitytojas.

Kauno apskr. VPK duomenimis, gegužės 15 d. apie 23.00 val. Kaune, V. Krėvės pr. ir Kovo 11-osios g. žiedinėje sankryžoje, automobilis „SAAB“, vairuojamas neblaivaus, 1994 metais gimusio, vyro, nuvažiavo nuo kelio ant vejos. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,50 prom.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų