Kauno „Regitros“ egzaminuotojui nustatytas koronavirusas

Šeštadienį, spalio 24 d., „Regitros“ Kauno filialo egzaminuotojui patvirtinta koronaviruso infekcija. Darbuotojas paskutinį kartą darbe lankėsi spalio 21 d. Pajutęs ligos simptomus iš karto nebeatvyko į darbą ir kreipėsi į šeimos gydytoją, kuris paskyrė COVID-19 testą. Svarbu pastebėti, kad šis atvejis tolimesniam vairavimo egzaminų paslaugų teikimui Kaune įtakos neturės.

Dėl šio įvykio vienas darbuotojas šiuo metu yra saviizoliacijoje, kadangi jis turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju.

Primename, kad Kauno filiale (Raudondvario pl. 234B), įskaitant ir šį susirgimą, iš viso koronaviruso infekcija buvo patvirtinta penkiems darbuotojams. Iš jų du darbuotojai jau yra pasveikę ir sugrįžę į darbą.

Įmonė deda visas pastangas, norėdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Visi darbuotojai yra aprūpinti dezinfekcinėmis ir apsaugos priemonėmis. Atvykę į darbo vietą darbuotojai matuojasi kūno temperatūrą, o pajutus ligos simptomus, prašoma neatvykti į darbą.

Darbas padaliniuose organizuojamas taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas patalpose, o egzaminų automobiliuose yra įrengtos specialios pertvaros. Egzaminų automobiliai ir teorijos egzaminų klasės po kiekvieno egzamino vėdinami ir dezinfekuojami.

Atvykstančių į „Regitrą“ prašoma būti sąmoningais ir laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, viso vizito metu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, už paslaugas rekomenduojama atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko mokėjimo kortele.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų