Rašyti komentarą...
Sovietų laikais, pamenu, su gydytoju kartu kabinete sėdėdavo ir med. sesutė ir pildtdavo pacientų korteles, viska ten surašydavo . Dabar viskas atliekama kompiuteriais, tik įdomu kodėl tai turi daryti pats gydytojas? A ne todėl, kad turėtų mažiau laiko ligoniui? Nes negydomi ligoniai greit miršta, ypač seni?
@Je O as Vokietijoj kai buvau, gydytojas ligoniui aiskina kas yra ir viskas iskart atspausdinama. Ir dabar viskas paruosiama personalo, kad gydytojui nereiktu tusciai gaisti laiko. Perdaug brangus gydytojo laikas, nes Vokietijoje mokytis gali tik absoliutus vienetukininkai( kitaip vertinama). Vokieciai jau irgi ruosiasi pakeitimams, nes is kitu saliu atvyksta baige gimnazijas ar universitetus ne paciais geriausiais pazymiais, pamate kad jau vien kokybes nebeuztenka.
ne į temą, tačiau aktualu...
ne į temą, tačiau aktualu...
tai žiūriu TV3 ''žurnalistai'' ir toliau tyli apie sunkius nusikaltimus. Plačiau skaitykite streipsnyje: lietuvos_zinios/tyrimui-del-galimos-seksualines-prievartos-pries-policijos-pareigune-sudaryta-triju-prokuroru-grupe

P.S: kaip manote, kodėl TV3 tyli?
pritariu. [Medikai] verčiami [biurokratais] ir dėl to sukompromituoja savo specialybę, pasitikėjimą jais, neminint COVID genocido.
Kai pradedu aiškintis su [medikais] [teisinius] reikalus, tai JIE nieko ,neraukia' apskritai. Nulis žinių apie žmogų ir žmogaus [teises].
Rezultate visiškai nebegaunu pirminės sveikatos priežiūros. Tad, belieka dirbti ties tuo, kad apskritai panaikinti per prievartą valdomą fikcinį negyvą [ASMENĮ], kad sisteminiai negalėtų iš manęs reketuoti nei cento. - Kai ,kraniukas' užsukamas iškart atsiranda žmogaus [teisės]. - ko ir sieksime.
medikai verčiami biurokratais
medikai verčiami biurokratais
O , kaip kitaip pateisinti didžiulį biurokratinį aparatą ? Prikurta tiek visiškai nereikalingų įstaigų ir pareigybių valstybėje kurios įimituoja darbą ir gauna(ne uždirba) atlygimus.
Puikus straipsnis,nuostabios gerbiamo gydydojo mintys...O, kad tokių medikų būtu daugiau.Nepakartojama. Ačiū už tokį straipsnį ir begalinė pagarba tikram medikui.
Cia ir yra kaltas irbtinis intelektas,gydytojas privalo ,ilndes i kompa ieskoti ligos istorijos,pildyti pastebetos ligos simtomus ,viskS DAROMA(ZAIDZIAMA)su kompiuteriu,jame ilindes diba pirstais gydytojas,o pacientui tik pasako ,kada atvaziuoti pratesti biulioteni,tai ne darbar ,o pasityciojimas is pacientu,anksciau ,tarybiniais laikaids ,buvo isklausoma ligonio ,jis ciupinejamas, o dabar pasiziuri is toli ,kad dar gyvas ...
@rimas Žiūriu Jums iki normalaus intelekto dar toli ,ką jau kalbėti apie dirbtinį , rašyti dar net neišmokote .
@Nu Prasau nesirupinti mano itelektu...
@rimas Kaip galima rūpintis tuo ,ko nėra , niekaip nesuprantu .
Taigi kad Lietuvoj ligonio gydymas sutapatinamas su seno buitinio aparato taisymu. SAM ministras neišmano medicinos. Gal Nausėda susipras prisiartinus giltinei ,o jį ims gydyt ekonomistas? Kur atsakomybė ,nes žmogui brangiausia yra sveikata. LIetuvos valdyme neveikia grįžtamas ryšis.
@Petras Ministras ne gydo...kam malat
@Petras ; iš JŪSŲ komentaro galima daryti pagrįstą išvadą, kad manote, kad vergovinė santvarka yra sukurta, kad vergas gerai gyventų. - Nematote problemos savo logikoje, mąstyme?
P.S: tai jau ne nekaltas naivumas, tai bukumas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų