Kaune pranešta apie gaisrą – vyras nenorėjo išeiti iš degančio buto

Ketvirtadienio vakarą Kauną užklupo gaisrai. Vienas butas degė K. Petrausko gatvėje, o vėliau vakare liepsnos sužaižaravo kitame bute Sukilėlių prospekte, abiejuose įvykiuose gaisrininkai turėjo problemų su bendradarbiauti nenorėjusiais asmenimis, į pagalbą teko kviesti policijos pareigūnus.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, 20.50 val. gautas pranešimas, kad Sukilėlių pr. 118 dega butas, viduje yra žmonių. Policijos pareigūnai padeda evakuoti žmones.

Kaip patikslino Kauno PGV budintis specialistas, degė trečiame aukšte esantis butas. Stipriai nukentėjusių asmenų nėra, tačiau kilo problemų su degančiame bute buvusiu gyventoju – pavojingų patalpų apleisti nepanoro, priešinosi gaisrininkų siūlymams išeiti.

Į įvykio vietą vyko trys autocisternos ir vienas automobilis su kopėčiomis. Ugnies židinys lokalizuotas, dėl ko kilo gaisras aiškinamasi.

Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčio pareigūno, bute buvęs pagyvenęs vyras galimai buvo neblaivus. Asmuo buvo sąmoningas, tačiau galėjo apsinuodijo smalkėmis, jį įvykio vietoje apžiūri medikai.

Kiek anksčiau, 18.55 val., Kauno PGV gavo pranešimą apie gaisrą K. Petrausko gatvėje, čia pareigūnai taip pat turėjo problemų su nedraugiškai nusiteikusiais gyventojais.

D. Vaitkevičienė informavo, kad gautas pranešimas apie K. Petrausko g. 3 degantį namą – degė vidinė siena. Į įvykio vietą paprašyta atsiųsti policijos pareigūnus, nes viduje esantys asmenys elgėsi agresyviai.

Vėliau tarnybos patikslino, kad palėpėje rastas žmogus išvestas į lauką. Gaisras operatyviai lokalizuotas, ugniagesiai išardė degusią sieną.

Šaltinis: www.kaunas.kasvyksta.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų