Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
jei uzdraude ,tai tikrai purte.
NESUSTOJO?
@? ; būtent tai, kad nenustojo verkti ir parodo, kad kalba galimai eina apie [skiepų] žalą, o ne fizinį sužalojimą. Patyrę fizinį sužalojimą kaip tik tyli.
@.... Kad neskiepytas, net žodžių reikšmės neskiriate. Eikite pačiaumoti krakmolo su priedais ir užgerkite vamzdžių valymo skysčiu kola vadinamu.
@Matosi ; ir kokia JŪSŲ komentaro prasmė?
@.... Bet veltui
@.... O man kaip tik atrodo, kad šeimoje skriaudžiamų vaikų sveikatos problemas bandoma nurašyti ant skiepų poveikio ir taip išvengti atsakomybės.
Visokių purtymų, kratymų pasėkmės, kitos fizinės traumos. Taip pat neatsakingas alkoholio, medikamentų vartojimas nėštumo metu, kuris pakenkia vėlesnei vaiko raidai. Labai patogu ir paranku kaltinti skiepus, o ne tėvų aplaidumą ar emocijų nevaldymą.
@Šiaip ; LITUVOJE [skiepų] žalos, kaip ir pedofilijos ''nėra''. Tad, kaip tėvai gali mėginti nurašyti smurto atvejus ant [skiepų], kai [skiepų] žala LITUVOJE nėra pripažįstama?
arba tėvai jauni ir neatsakingi, ne vaikas jiems rūpi.
arba tėvai psichiniai, isterikai ir vaikelio nemyli.
Noriu pasakyti, kad gali situacija kartotis.
@Daiva ; arba tai [skiepų] žala.
@.... gi raso supurte ,kam skiepu zala tevams nebent !
@tai ; dalį [skiepų] žalos būtent ir nurašo ant ''supurtymo'', nes simptomai panašūs.
@.... kaip tu igrysai....skiepyjomes ir skiepysimes vis tiek ,miegok ramiai .
@tai ; niekas JŪSŲ neverčia skaityti mano komentarų - tiesiog eikite pro šalį. Ir mažai susileidote injekcijų, kad vis dar komentuojate.
@.... koks tavo reikalas, durniau ?
@tai ; JŪS bent suvokiate ką rašote?
Perskaičiau iki žodžio: supurtė. - Dažnai tokie kaltinimai metami tėvams, kurių vaikui pasireiškė didelė [skiepų] žala.
@.... Visi mes tsrs skiepyti, žaloti, bet sveikesni už beskiepius traškučių rijikus ar atseit sveiko maisto ieškotojus kaip krapų rūroj. Beje, dar ir proto turim, išgyvenamwbe nuomonės formuotojų ir jei internetas lūžta, nesižudom. Pusryčių nefotkinam ir kaip atrodom pakakoję. Dar, žinokit, tokius antikvarus kaip knygas popierines perkam. Ne meilių seilių, kitokias. Ir į parodas einam. Ir kukurūzų puodais neryjam. Mes dar esam!
@Aga ; [TARYBŲ] laikais buvo keturios injekcijos (dabar 36), kitokia sudėtis, tačiau ir tuomet buvo žala, deja, niekas apie tai nekalbėjo, nežinojo. Dabar aš žinau, kad mano sveikatos problemos, buvo, yra, [skiepų] žala.
Pakartotinai, sąlyginai nesenai, vėl patyriau [skiepų] žalą, kaip ir mano artimieji (kalba eina ne apie [COVIDĄ]), tačiau po šių įvykių pasimokiau, pradėjau domėtis.
Visam gyvenimui sužalota sveikata, kiekvieną dieną, primena kas per nuodai yra [skiepai]. Tad, JUMS tokius kaip aš apgauti be šansų.
Norite diskutuoti? - DĖKITE įrodymus ant stalo: GOLD STANDARD PLACEBO tyrimus; pradžiai.
P.S: štai JUMS straipsnis, gal ne visai į temą, tačiau, manau, kad JUMS bus naudingas: ,,Vaccinated COVID Patients Died at Nearly Twice the Rate of Unvaccinated, Study Finds''.
@.... Kurioj palatoj kokios įstaigos dėl protelio netekimo?
@A tamsta Individualioj jei duoda telefą. Arba nebeima jau, palieka durnėt vieną.
@Matyt ; pasistenk taip akivaizdžiai neišsiduoti [LR] TROLLI. Palik bent 10 min., tarp savo komentarų.
@.... Ir nebūsi sekamas, berete su vaivorykšte.
@.... Kiaulės nebeištvėrė, ane? Maukis spalvotą beretę ir kelnaites šlapimui sulaikyti reklamuot. Gviazda patapsi
@.... kai neturi ka pasakyt (tik apie skiepus, atseit ,ismano) troliais visus pradeda vadint :DDD
@.... Kur tos 36 injekcijos vaikui? Perstok gert kas po ranka papuolė.
@Glušai ; GLUŠIAU, atsiverti: [skiepų] kalendorių ir skaičiuoji.
Tuberkuliozės 1, HepB 3, jau - 4; DTaP trivalentė (pavojingesnė) arba 3 x 6 bus 18; gaunasi 22; Hib 4; gaunasi 26; IPV 5; gaunasi 31; PCV 3; gaunasi 34; MMR trivalentė 2 arba 2 x 3 yra 6; gaunasi 37; dar pridėkite HPV1 HPV2, MenB ir RV. - tiek iš [kalnedoriaus].
Jei norite, tai pridėkite ir nuo ''gripo'', ''erkinio encefalito'', deja yra idiotų, kurie suleido ir COVID injekcijas, ir ''sustiprinamąsias'' (tarsi galima sustiprinti NULĮ).
Jei viską suskaičiuoti, tai gal net amerconus pranoktume, kurie turi 72 injekcijas.
@.... Laiku nenustatytas d.b..lumas.
@.... Patients died su žodynu skaitai ar šiaip, raidėm tik?
@.... pries skiepus bet eini ir pasiskiepyji ,jei seimoj neklauso tai mazas tu jiems rodiklis :D
@nu ; tais laikais dar nesidomėjau injekcijomis ir tikėjau [medikais]. Dėkui [DIEVUI], kad atvėrė akis, tad iki PLANDEMIJOS jau žinojau pakankamai ir PLANDEMIJOS metu išgelbėjau apie 10 žmonių. Mano šeimos branduolyje niekas nesinuodijo COVID injekcijomis. Išplėstinėje, daugumą nepriėmusių nuodų, išgelbėjau būtent aš. Pavyko išgelbėti net giminaičių bendradarbius.
Tad, nespręskite apie kitus pagal save.
@.... jo.. po pandemijos durniu padaugejo ,akivaizdu !
@nu ; faktas: PLANDEMIJA buvo #TheGreatAwaikening pradžia. Taigi, cry me a river TROLLI.
@.... ryskiai durnius ! cia vienas sake(rase) kad uz antarktidos dar dinozauru yra ,nebuvai ten ?!
@nu ; nežinau dėl dinozaurų, tačiau, kad gali būti daugiau žemynų negu mes žinome - tikimybės neatmetu, tai yra, neatmetu tikimybės, kad mes gyvename analogiškame informaciniame kalėjime, kaip [Š. korėjiečiai].
@.... jei dar nezinai del dinozauru...tai ka...? vnz, linkime pasveikti :D
@.... savo seimoj turim lygiai toki(a) pusinetoja ........beveik dieva...kur isgelbeja ir save ir kitus :D
@aha ; dėvėjo antsnukį?
@.... skaityt moki ? nedevejo ,nesiskiepyjo ,vis peza apie ta korona ir pandemija ir skiepus irgi jau visokius ..dievu jaucias ..panasiai kaip tu !
@aha ; tai reiškia, kad yra prakalęs [teisę] atsižvelgiant į mokslinius faktus. - Tai sąmoningas ir protaujantis žmogus. Džiaukitės! Turite iš ko pasisemti žinių.
@.... labai protaujantis tik visi juokias uz akiu...is taves irgi :D
@aha ; klystate. Nors pradžioje juokėsi, tyčiojosi ir draskė akis, užsipuolė mano antrą pusę, tačiau po PLANDEMIJOS antro dublio pripažino, kad aš sakiau tiesą. Vaikšto nuleidę galvas, akių nepakelia, bijo pažiūrėti į mano sielos veidrodį, nes ten mato savo klaidas.
Nebesivarginu su jais, ir nebepateikiu informacijos; jei nori, tai dabar tegul sėdi ir patys kapsto.
Taigi, juokite čia komentaruose vykdydami AGENDA, kuri dėkui [DIEVUI] jau yra žlugusi. Rašau / atsakinėju į JŪSŲ komentarus tik dėl žalio jaunimėlio.
Gražios dienos, žemos moralės [LR] TROLLI!
@.... / žmogus nesutikau tokiu kur sake kad suklydo ir tau vepeli geros dienos ;D
@aha ; skaldai SATANISTŲ reklaminius lozungus ir tiek. Gerai, kad didelė dalis jau atsibudo ir jais netiki. Deja, yra kas jais dar tiki, tad rašau (dar kartą) senai žinomus faktus: taip, tie, kas marmaliavosi pripažino, kad klydo. Ir ne tik, gailisi ir graužiasi dėl to, kad nuodijosi. Tiems kam dar nepasireiškė šalutiniai poveikiai, kiekvieną dieną keliasi su nerimu. Kam pasireiškė, dalis gyvena (angl.) IN DENIAL.
Iš JŪSŲ komentarų matosi, kad JŪS puikiai viską suvokiate, žinote ir tiesiog meluojate, vykdote užsakymą. Tokie kaip JŪS susilaukia KARMOS. Jei galėsite - TV3 komentaruose informuokite kas nutiks JUMS. Žinau ne vieną tarnautoją (neabejoju JŪS esate [LR] tarnautojas, galimai TV3 "žurnalistas"), kuris jau atsisveikino su darbu, o kai kurie ir su [LIETUVA], ne link ,šviesesnio rytojaus'. Manau, tai JIEMS buvo KARMA už tai, kad tarnavo sistemai, veikė prieš žmones.
Taigi, be galo įdomu kas bus JUMS.
Dabar jau gražaus vakaro! Tikiuosi diena buvo graži.
Kai tik kažkas iš tarnybų bando paimti vaikus iš nesaugios aplinkos tuoj didžiulis pasipiktinimas atsiranda...gi šeima normali ir t. t. o kokios tarnybos prie šeimų 24 val stovės?
@Erika Idomu, o kodel vietoj pagalbos SEIMAI, buvo nuspresta vaiku teises "ginti"? Ir kaip tai vaikams padejo?
Koks dar čia gali būti "šeimos privatumas"? Tik ne šiuo atveju. Jeigu vaikutis toks mažulytis buvo stipriai supurtytas ir dar galimai vieno iš tėvų tai jau viršŪnė? Faktas, jeigu uždraudė tėvai bendrauti su žiniasklaida tai matyt jaučia kaltę? Mažyliui meldžiame pasveikti.
@??? Prokuratūra, tai ir bus tamstai info. Nekaltumo prezumpcija jums girdėta? Ar geidžiate linčo teismo? Raganų deginimo? Jus paskelbtų vardu pavarde kad apkakojot LIDL, įrodymai nesurinkti, bet kaimynė sakė. Būtumėt pasitenkinęs?
Ei faktas
Vaiko pinigų skyrimo pasekmė. Dirbantiems turėtų būti mažinami mokesčiai, kad vaikai būtų auginami atsakingų tėvų. Vaikai neturi tapti neatsakingų pragyvenimo šaltiniu
@Jonas ; nemanau, kad vaiko pinigai ir / arba pašalpos turi didelę įtaką asocialių šeimų dauginimuisi. Pažiūrėkite į [INDIJĄ], ten tokių pinigų niekas nemoka, tačiau skurstantys gimdo. Gimdo tam, kad būtų pigi darbo jėga (vaikai).
Tad, jei panaikinti vaiko pinigus ir sumažinti pašalpas, manau, galima tik paskatinti prekyba vaikais (žr. į [LENKIJOS] pavyzdį), tačiau ne sumažinti gimstamumą asocialiose šeimose.
Smurto prieš mažylius dažniausi kaltininkai yra alkoholikai ir narkomanai. - Štai kur problemos šaknys.
Dar nepamirškite, kad šiuo atveju, tai gali būti [skiepų] žala. SIDS ir ''supurtymai'', tai pavadinimai po kuriais slepiama [skiepų] žala.
Sakaliene ir visos vaiko teisiu stervos garantavo, kad po Matuko istatymo tokiu atveju nebus. Melavo, kaip visada.
@Faktas ; nei JŪS žinote kas nutiko, nei rašykite savo nepagrįstą nuomonę.
@.... Eik nakui, konservu meslo gabale. Skaityti ismok.
Duok Dieve kad tik vaikelis būtų sveikas.Šaunuoliai medikai !!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų