Rašyti komentarą...
O kodel pydaru nesulaiko jie ir yra pgrindiniai neapykantos kurstytojai ir viesosios tvarkos pazeidejai,taip iseina kad policija bijo kad uz kampo staciu neistratintu,kaip suprasti sita toleravima,...
@Ggg Kiek skaiciau istorijoji ta pati Fasistine Vokietija tuos pydarus ir visokias kekses gaudydavo ir siusdavo i koncentracijos stovyklas mirciai, Lietuva toleruoja kur mes ritames...
Man kad keista kad policija nearestuoja ištvirkeliu. Juk tos eitynės tam tikros formos išreikiamas amuralumas. Matyt policijoje tokių dalykų nėra kaip amuralumas.
Jūs rankas laužote policajai Adomo ir Ievos vaikams. O šie gėjų, lezbių svingerių palikuonis, kurie prisižiūrėję parnuškių. Gėjų pora grožio etalonas. Pasikeitę tik, kad aprangos stilius iš madų žurnalų. Smaityt neskaitau neidomu. O po šių eitynių antraštė 568 užsikrėtė koranovirusu neskiepyti, kaukės yra, o atstumo nesilaikė 2 m viens nuo kito, daugumas šitų pederastų nešioja AIDS virusą, naudoja kvaišalus sąskaitise kapitalas, nes gali nusipirkti kūdikį ką tik gimusį, o netejusį, nevedęs ne. Sutuoktinių pora negalinčių turėti vaikus turi įrodyti kiek kišenėje, kokios gyvenymo -stogas virš galvos plotas.
Mazos baudos tokiem.
Kaunas yra kaunas
@Taip
Pasibaigus toms sikniniu eitynems, dar ilgai po Laisves aleja sklande smarves kvapas...gal tie spalvotieji is baimes ejo "pasikrove" i pampersus ???
Abejoju ar nuteis nors vieną pyderasą. Kaip niekada gaila, kad yra panaikinta mirties bausmė.
@Naikinti išsigimėlius. Išties gaila, būtum pirmas eilėje.
o provokatorius kurie per prievartą šitas iškrypėlių eitynes organizavo nesulaikė nes bijojo armonaitės keršto?
@xxL nubaudė už alkoholio kvapą ? Jei būtų baudę už narkotikų vartojimą, tai būtų reikėję suimti pusę visos eisenos !

Skaitomiausios naujienos
Į viršų