Rašyti komentarą...
Prieš svelninima karantino matau tik nevykėliai,kurie sėdi ant minimumo ir dirbti nenori!
"Profesorius Vytautas Kasiulevicius kreipėsi į verslininkus dėl paramos ligoninėms" - o dabar laikas atejo Profesoriui Vytautui Kasiuleviciui atiduoti skolą verslininkams.
Šitas ponas mane erzina,nepsisprendimu.Tai siūlo karinę padėtį įvesti tai staiga jau karantino salygas švelninti.Kas toliau,nuoseklumo jokio,sėdi ir rašinėja staipsnius ilgiausius turo daug laiko,matyt.
Ponai pasitikrinti smegenys savo, ka sprendžiant daryti pažiūrėkit, kas darosi, jums žmonės nesvarbu, svarbiau ekonomika, bet ne žmoniu sveikata
@Onutė Taip ekonomiką labei svarbi .Ir man svarbu dirbti ir užsidirbti.Pensininkus reikia izoluoti!!!!
Kažkas nutiko daktarui Kasiulevičiui ? :)
Kiekvieną parą vos ne po 50 užsikėrusi, o kiek dar neištirų viruso nešiotojų, sugalvojo atleisti vadžias, tegul visi šliaužioja, parėję namo užkrečia motinas, tėvus, senelius...o jam jie reikalingi karšinti, juk ekonomiką reikia gelbėti, po..ui žmonės.
As tai nesuprantu ko tas šeimos gyditojas pastoviai lenda i eteri? Populiarumo truksta? Man tai asmeniškai jau pikta kaip šis arba tokie kaip Klaipėdos meras Grubliauskas pastoviai lenda i eteri
Tas triedalas jau mane uzkniso, viena diena rekia kad cia tik pradzia ir ruoskites Italijos scenarijui, pikas pasieksime geguze, kita diena jau svelninti karantina. Man tie tavo myzciojimai jau pabodo, buk vyras ir elkis kaip vyras!
Tai matai ir Karoblio su Grybauskaite ir Glansbergiu neprireikė
Karantinas veikia, tai jau varom visi į gatves! Pone Kasiulevičiau pasidalinkite kas ir kiek iš verslininkų jums pamokėjo, kad savo nuomonę kaitaliojate kaip kojines?
Į viršų