Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visu pirma seima ir viriausybe keisti
Kasciunas pats pirmas stotu i pirmas gretas šaunuolis
@Karosas aha stotų - prie lėktuvo trapo
"Valstybė be teisingumo - tai plėšikų gauja". Žinot, kieno žodžiai? Paguglinkit.
Nu ir beraščiu 5-os kolonos yra.
Kažkoks džiungliu išsireiškimas skamba.Gaila,kad naudojasi visokiu Lietuvos geriu ir vemia ant jos.Tai ko sėdi tada Lietuvoje,siena į tėvynę netoli.O Lietuva stos mūrų už savo šali,kolonistai jau dabar gali mauti iš mūsų krašto,mums bus lengviau.O kas liečia koncervus,10 metu nerinkome,tai dabar 30 metu nerinks,kol toje partijoje bus durneliu.
Visuotine gynyba naudojo tik Adolfas Hitleris per antrą pasaulinį karą, kai suvokia, kad pralaimėjimas neišvengiamas. Tad ir Lietuvoje tas pats.
geriausia gynyba yra smugis i prieso teritorija raketom,haubicom ir tt. ta pacia minute kai priesas uzpuls.Kito varijanto ner,nes karas musu tteritorijoj neisbaidys prieso,karas turi persikelt pas priesa tuojau pat.
@tai va Manai kad rusu atomas nesproginės virš tavo galvos? Ypač tuo metu kai pulsi?
Blemba as nesuprantu iš kur tiek savižudžių?
Tai kur jūsų sūnus, užsienyje, kad savus norite sukišti į karą Ukrainoje.
kur biudžeto pinigus vogė galvoja apie gynybą
Žmonės tikrai neatiduos savo gyvybių už tokius Š... gabalus kaip pocius ar kaščiūnas. Tegul patys į apkasus ir varo.
@Piratas o uz SEIMA SAVO ir tevyne,komjaunuoli? Negi seima ir tevyne tau KaSCIUNAS,HE HE HE?
Reikia keisti ginybos taktiką į puolimo. Tą rodo įvykiai Ukrainoje. Rusai žmonių negaili. Ir toks Kasčiūnas tikrai negulės apkasuose su visais. Reikia ilgo nuotolio raketų iki Maskvos, tik taip bijotų pulti Kremlius. O kad mūšio lauke kris paprasti žmonės bus niekam ne svarbu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų