Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kad aktyvus tai gerai, bet ta negraži praeitis vis tiek lenda ir trukdo dirbti. Jei tai buvo vienintelis įmanomas kandidatas, tai tiek to, tegu dirba. Bet tai rodo trumpą koalicijos atsarginių suolelį, kalbant krepšinio terminais.
LIETUVIS TURI BUTI IS DALIES NACIONALISTAS
NES KITAIP LIETUVOJE GIRDESIME TIK KITATAUCIU LEKSIKONA
persidavėlis ir tiek nepatikimas
Vakarų valstybėj būtų neįsivaizduojama, kad neonacių judėjime dalyvavęs veikėjas darytų politinę karjerą, jau nekalbant apie aukštas pareigas.
@Faktas Šolcas pvz. jaunystėje važinėjo į Rytų Vokietiją broliautis su komunistais, kurie tuo pačių rėmė vokiečių Raudonosios Armijos Frakcijos teroristus. Ir kuo jis geresnis?
Tai taip, praeitis primenama ir trukdo, bet visai šventų ne tiek jau daug yra šiame pasaulyje.
kad Kasčiūno pažiūros nesutampa su Armonaitės partijos pažiūromis.
Ką - Armonaitė nepripažįsta demokratijos?
Jovaiša debilu debilas
Šimonytės mąstymu galėtu KAM vadovauti ir šurajevas o geriausiu VRM tiktu bet kas FNTT tai tiktu masiulis o STT tai koks ten kiemsargis iš ministerijos kiemo kuris prižiūri ir tvartelio kiema
Ta praeitis kai ka pasako Ideologija ir paziuros mazzai ir retai kam keiciasi. Gal Kasciunas puikiai vaidina ir graziai ciulba?
@Petras Ko jam nečiulbėt ir nevaidint kai jo šeima šiltai ir saugiai sėdi užsienyje. Neduok Dieve, bet šalies užpuolimo atveju pats pirmas dingtų iš Lietuvos. Todėl jam visiškai didelis DINZ šalies saugumas.
Landzbergis irgi dėstė Marksizma Lenininizma bet senas ožys to neisižada neatsisako kagėbistu suteikto profesoriaus vardo gaunamos premijos ir privilegiju o tai matosi paveldima debilui anūkui taip kad nesikabinkit prie Kasčiūno dėl praeities
@Dr.Slikas Rašai liurbiškus samprotavimus. Įdomu, kiek klasių esi baigęs ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų