Rašyti komentarą...
Aš manau kad Arvydas Anušauskas tiktų į prezidentus. Geresnis būtų negu dabar kad Nausėda. Nes Nausėda yra tikras bestuburis. Žinoma Dalia Grybauskaitė buvo geriau, šimtą kartą geriau, tvirtą stuburą turėjo. Stipri politikė.
@Nesvarbu Anušauskas... Cha cha cha
Reikia Dalytę susigrąžinti.
Kas nori dziaugtis su kariaujanciu kaimynu but prezidentu. Veltis i pykcius
O kodėl niekas nemąstote apie patį svarbiausia (po P.Gražulio), iškiliausią kandidatę, visu reikalų ekspertę ir žinovę, Seimo "tumbą" A.Širinskienę?
@Mykolas kad niekas nemąsto?
Yra keli varijantai Vegele, Lobovas, Celofanas, Paksas arba Uspaskichas isidemekite kazkuris bus musu sekantis prezidentas 100%
@Tadas Bl Pritariu, bet dar nepaminėjote Orlausko, Kepenio, Puteikio, Gražulio, Grinevičiaus, Žydrūno, Juraičio, Ąžuolo, Furmanavičiaus ir svarbiausios moters - Astros-Genovaitės... Gaila, kad Paleckį pasodino. Bet tikrai turim iš ko rinktis
Palaikau Igna Vegele ji ir norėčiau matyti prezidentu, 2. Palaikau Paksą.
Daugiau nieko nepalaikau. Grybauskaitė nieko gero neparodė ir su konservatoriais vykdė krikščionių demokratų partijos programa. Nausėda silpnas , kaip prezidentas , neturi savo žodžio , šiandien davė ryt atsiėmė.
Balsuosiu tik už Igną Vėgele arba Paksą jei balatiruotusi. Nes nenoriu valdžioje geju ir lesbiečių matyti. Aš už adekvačiai sprendimus.
Neturi ką konservai deleguoti nei į prezidento nei į kokias kitas pareigas. Tai politikos mėgėjų ir šarlatanų partija.
Nustebino Gitanas, geraja prasme.
Nausėdą gali pakeisti tik putinas. Visi kiti kandidatai su grybauskaite priesakyje tik fonas ir putino rėmėjai.
@Tik Tai NAUSĖDA LUZERIS , SEIMO NEGALI PALEISTI. BAILYS
@Romas Na, jeigu taip įvyktu ir jis Seimą paleistu, paleistu ir pakeistu jį patį - V.Putinas, geresnės progos nebūtu tam, kad Rusija susigrąžintu Lietuvą. Ar jums tai nesuvokiamas dalykas, kad Putinas to ir laukia, kad galėtu mus "gelbėti"...?
Galėt neišrinkt o Galėt užsitarnaut ta vieta ;(
@Tomaa Kauno meras
Į viršų