Rašyti komentarą...
Nesuprantantiems - ka gauna papildomai, tiek neismoka uz vaiko prieziura, viskas cia teisingai, ko nerimstat? O gal turetu but, eini i vaiko atostogas, gauni pinigus is sodros ir tuo paciu eini dirbt ir alga tau lieka, t.y. dvigubi pinigai?
Tai prašyk iš Ukrainos pinigų
Viskas bus gerai vadovybe stiangiasi
Viskas Lietuvoje yra padaryta makalyne, kad lancbergiu klanas tik turėtų naudą, o ant visų kitų jiems nusispjauti
@Fu Durniau įstatymą tai priėmė kairieji
Kodėl nebendradarbiauja TM,krašto apsaugos,soc apsaugos ministrai? Va kodėl eilinis pilietis nusivilia vyriausybės darbu ir Lietuvos valstybe,emigruoja.
SODRA irgi prisideda prie Lietuvos nuginklavimo. Landsbergis siūlo is Lietuvos kariuomenes ginklus atimti, SODRA - karius demotyvuoti. Anusauskas su Juknevičiene vieni Lietuva su šakutėmis apgins, jeu rusai užpuls.
Ar už Picą ir Alaus pakuotę. Briendžio, Vyskio, Konjako butelį 0,5 - 0,7l. + 7500 tūkst. eurų. Išmęstum priešus skundikus pro langą?
Ir kaip tiems kariams nekylą klausimas už ką jie kovotų? :D žodžiu eitu mirti už tai, kad priešas neužimtu vyriausybės, o tuo tarpu valdžia šiltai savo lovikėse miegotu skaniai pusryčiautu, o išėję vyrai į kara paliktu savo moteris vaikus tėvus :D o kas gins artimuosius? kai būsi ištaškytas į gabalus vietiniai šunys iš alkio ištapytu tavo mėsgalius :D
Reikia už savo šalį kariauti o ne už svetimą ir dar nori pinių
Anuke isejo tarnauti savanore ir seneliai uz ja turejo 9 men moketi siuksliu isvezimo mokesti tokie istatymai ji registruota buvo pas mus o tarnyboje visiems vienodai


Skaitomiausios naujienos
Į viršų