Rašyti komentarą...
Tokiu savo elgesiu mūsų valstybė vėl ant viso pasaulio apsišiko, antro pasaulinio karo veteranų eisena nieko bendro su Lietuva neturi, rusai švenčia pergalę antrame pasauliniame kare, daugelio gegužės 9 eisenos veteranų net šalia Lietuvos nebuvo karo metais, senyvo amžiaus žmonės tiesiog susirinko pagerbti žuvusių kare savo draugų, artimųjų. O mes Lietuviai vis apie save galvojam, kad čia mus kažkas užgauti norėjo...nesamone čia visiška, jie gi ne per kovo 11 žingsniavo. Ir baikite Lietuviai praeitimi gyventi, visas pasaulis žingsniuoja į priekį o mes užsidarėme savo neapykantoje ir norime kad mus kas paguotų, mes jau 20 metų gyvename nepriklausomoje valstybėje tai gal jau laikas imtis stiprių politinių strateginių veiksmų, o ne daryti mažas šunybes be to kaip visada netinkamoje vietoje ir netinkamu laiku. Aš manau kad mums gerokai pasisekė, kad protestuojančių lietuvių pasirodymas nebuvo pastebėtas pasaulinėje žiniasklaidoje ir mes vėl nebuvome neigiamai "pagerbti". Be to gerbiamiems tautiečiam noriu priminti, kad sovietų sąjunga ir dabartinė Rusijos federacija yra dvi skirtingos šalys, o žingsniaevę gegužės 9 senjorai yra mūsų valstybės pilečiai ir aš manau jie su dideliu džiaugsmu nuvažiuotų pasigrožėti Maskvoje surengto parado, tačiau skirtingai negu Latvija, mūsų valstybė tokios galimybės jiems nesuteikė.
Didžiuojuosi, kad mūsų patriotai sugebėjo taip taikliai ir taikiai atkreipti eisenos dalyvių ir visuomenės dėmesį į RA ir aplamai komunistinio režimo nusikaltimus. Tokie ir turėtų būti protestai demokratinėje valstybėje.
w w w.laikas.lt/forumas/viewtopic.php?f=5&t=1074
pasiskaitykit p*derastu siekiu...
pidarams mat galima žygiuoti, o žmonėms ne savo noru žuvusiems pagerbti jaunųjų koncervatorių antimitingas surengtas
susidaro nuomonė, kad fašizmo aukų kaip ir nebuvo... Gal atsisukim į Verkius, Kauno IX fortą, Merkinę... kiek ten palaidota rudojo maro aukų... Juk tai buvo pergalės prieš fašizmą paminėjimo diena, bet pas mus istorija bandoma perpiešti jau kitomis spalvomis, kažkodėl pederastiškomis deja... na bet...
eik geriau kaimiska boba runkelius raut:)))))))))))
Teisingai pastebėjai, atsiprašau dėl to "neturi ką veikt", persistengiau :)
apgailėtini tie protestuotojai net ir su aukščiausios valdžios palaikymu... gėdinga
Kad jie seniai tai reikia ju gailet? Seniai pastipt turejo bjaurybes rusai! GEDA! RUSAI NAMO!
Baisu ziureti i rusu laimingus veidus, krutines su medaliai (kuriuos gavo uz lietuviu zudyma arba tremimus). KAIP JUMS NEGEDA? Ir isvis kokio velnio jie cia Lietuvoj pasiliko? Tegu mina i savo Rusija ir ten svencia, zmogzudziai, bjaurybes ir t.t. NEKENCIU AS JUSU VISU RUSAI IR VAIKAMS IR ANUKAMS TAI KARTOSIU AMZINAI!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų