Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ne Rakuciui gimdyti ir ne jam spręsti. Moterys ar poros nenori vaikų tai ir ne gimdys. Nesikiškit! Ne jus juos išlaikysit.
Pirma duokite darzeli Vilniuje jus sukos!!!
Jeigu man valstybė ar kas čia labai nori vaikų, sumokėtų 300 000 eurų. Vienakrtinę išmoka - gerai, pagimdyčisu. Taip būčiau rami, nusipirkčiau butuką ir auginčiai vaiką. Nes dabar yra baisu dėl finansų, nuosavo busto neturėjimo ir saugumo trukumo. :)
Norint , kad merginos gimdytų- jos turi uždirbti tiek pat kaip vyrai, o už vaikų pilną išlaikymą iki 20 metų turi būti atsakingi vyrai (nes moterys atidirba namų buityje viską tvarkydamos ir prižiūrėdamos).
Dievas sukūrė vyrą ir moterį vyrui į pagalbą ir kad jie daugintųsi, pripildytų ir valdytų žemę. Egoistams ir narcizams ir vartotojams nereikia nieko. Jei vyras dykinėja, ar jam reik pagalbos? Jei moteris žiūri į veidrodį, svarstyklės ir vyro piniginę ar jai ko reikia daugiau? Šis pasiūlys iškrypęs, kiekvienas žiūri savo. Nebelieka dorovės, prioriteto bendram interesui. Tapo žmonės patys sau dievaičiais ir dievaitėmis sau stato altorius ir sau neša aukas, o teisingumą, maloningumą ir pamaldumą pamiršo. Atsigręžk, žmogau, kol dar ne vėlu, nes dulkėm buvai ir dulkėm pavirsi, ką uždirbai atiteks kitiems, o mylintys Dievą ir tikintys Jėzaus Kristaus mirtimi ir prisikėlimu krauna sau neblėstantį ir nepūvanti palikimą danguje, o jų vaikai palaiminti iki 1000 kartų.
Aš negaliu būti mama, man pačiai depresi
Aš negaliu būti mama, man pačiai depresi
O aš suprantu kodėl jauna šeimą, tėtis mama ir mažas šuniukas. Baimė
Šeimoms, sunku net būstą gauti. Ką jau kalbėti apie vaikus.Turime vieną dukrytę, visi klausia ko nėra daugiau bet mes sąmoningai mąstome, kad tikrai nenorime daugiau vaikų auginti išnomuotame būste. Jei nenori į paskolų pinkles patekti, ir esi sąžiningai dirbantis,su aukštu išsilavinimu, gauni į rankas 1000, bandom jau 8m. sutaupyti, kainos kyla kosmiškai, būstą nusipirkti tokiu atlyginimu be paskolos be šansų, jei neturi palikimo turtingų tėvų esi sąžiningas - niekaip. Gal kai politikai įpratę vogti be saiko, jie nesusimąsto, kad kiti sąžiningi neįstengia tokioje valstybėje namų įsigyti su tokiais atlyginimais ir kainomis. Ir jie dar nori vaikų. Juokingai graudu.
Žinau vieną tinginių šeima. Issimiega tuomet tik į darbą. prigimde 6vaikus valstybė kaip priklauso kiek reikia pašalpas duoda, būreliai nemokami, maistas mokykloje nemokamas. Seneliai padėda augint. Tai ar tokiu seimu reik?
@Monika Reik vaikų. Vaikai 6, gal iš jų išaugs mokslininkas, prezidentas arba šiaip gerbiamas savo srities specialistas, talentingas muzikantas, geras tėvas ar motina.
tai eik seni ir gimdyk čia kitiems neaiškines
I kariuomene jas..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų