Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
karo bijantis vilnietis,bijo karo.jis bijo nekonfortiskai jaustis karo atveju...apie tai,kad turetu eit kariaut ir zut arba but suluosintu-net neuzsimena....bet saukia valio NATO!!! klykia,kad kaimynai baltarusai,rusai-neviszmogiai...slovina nacizma...renka i valdzia JAV subinlaizius....tai gaunasi,kad tas ,,vilnietis,, -debilas.ir beda,kad klumpiu karalystei tokiu dauguma.pats asilas renka i valdzia karo kurstytojus-ir pats jiems priekaistauja,kad karo atveju jam bus pyzdauskaite.
@tai
geriau tyletum klozetvagiu tautos atstovas..
Ir Rusija ir Ukraina ir visas pasaulis okupuoti zydu . O zydu sud-sklaida mums plauna smegenis apie blogiecius rusus .
@___
Zydu sio istu
valdžia kaip Bunkė jau prisipirko nt Ispanijoj
Ižradau tokius didelius šovinius - viduje nedūžtantis litrinis šnapso butelis... tokiais apšaudžius kacapų fronto liniją - po valandos frontą plikomis rankomis galima imti.
Broliai rusai ir ukrainieciai nustokite zudyti vieni kitus !!! . Jusu mirtini priesai sedi Kremliuje ir Radoje . Jie juokiasi is jusu jie tyčiojasi is jusu . Jie antirusai ir antiukrainieciai . Jie apvogė jus iki negalėjimo. Jie patys ir ju vaikai neina kariauti . Kuo daugiau jusu mirsta tuo labiau jie džiaugiasi. Jie - vienos rusies turciu ( globalistu ) marionetes . O tie turčiai sugalvojo sunaikinti dudziaja dali zmonijos .
Vokietijos valdzioje - antivokieciai , Prancūzijos - antiprancuzai , Lenkijos - antilenkai ir tt . Visi - globalistu marionetes kuriems liepta rekti apie kara o ne apie taika
Musu išdavikai antilietuviai kiekviena diena meluoja kad puola rusai . Ir uz ta mela gauna didžiulius atlyginimus .
Vokietijos valdzioje - antivokieciai , Prancūzijos - antiprancuzai , Lenkijos - antilenkai ir tt . Visi - globalistu marionetes kuriems liepta rekti apie kara o ne apie taika
Musu išdavikai antilietuviai kiekviena diena meluoja kad puola rusai . Ir uz ta mela gauna didžiulius atlyginimus .
Tai jeigu nera vandenio,taai kur tą megztinį kišti,o jeigu yra,tai kam kišti,aaa
@Xexe
Tam, kad prekiautojams baime sumokėtum nuo 80 iki 240 eurų. Įdomu būtų sužinoti kas konkrečiai tuos kursus veda?
Youtob susiveskit "zmogus"
Visa idiotu gauja jau laukia atejunu ir pasiruosia ssrs pasus...
LEBEDEVAS vadas issirefistravo savo pavarde pasikeite anulevo... dabar zaidzia su likimu. 2jau rokiskio baltoj palatoj... greiciau ji paty LEBEDEVA neutrolizuotu.
Slykstus dviveidziai tie sektantai.
Visa idiotu gauja jau laukia atejunu ir pasiruosia ssrs pasus...
LEBEDEVAS vadas issirefistravo savo pavarde pasikeite anulevo... dabar zaidzia su likimu. 2jau rokiskio baltoj palatoj... greiciau ji paty LEBEDEVA neutrolizuotu.
Slykstus dviveidziai tie sektantai.
Zydai susirinkit savo siuksles Zelenski ir Putina .
Taip aš taip pat atsisakiau laukti karo kurio šaukiasi valdžia. Pasitarėme visa šeima ir santaupas investavome į nekilnojamą turtą toli nuo "gerovės valstybės" ten kur šilta. Lietuva tapo kažkokiu beprotnamiu
@Nesvarbu
jei ruskis eis visur ateis..
@nu
Čia taip Lietuvos televizija sakė?
@17.45
as ne LT tavo ziniai ..tik zinat tuos ubagus(proto irgi) is seniau ,taip ir bus.
@17.45
tau ka ruskis sake..kad neis niekur ..?
aš negalvojau kad pas mus tiek daug vatnyku, pagal mąstymą tai kokiu 80%. Gyvena kaip inkstai bet nostalgija režimui jaučia.
@Tiesa pasakius
Sugalvok kitą argumentą nes "vatnykas" tiek nuvalkiotas, net musės ant palangės viena kitą vatnyke vadina
@Tiesa pasakius
čia bloga matai??? Tada žmogus buvo gerbiamas. O dabar žmonės išmetami iš darbų, kai iki pensijos toli toli... Tai geriau nekomentuok...
@O ką
I rodina, kas trukdo ? Čia bezdi ir svajoji O gerai buvo nes visi tinginiai buvo vogė ir tempė viską iš fabrikų. O kai nebegalėjo vogti tai ir viskas gyvenimas sustojo. Varnykai dirbt nesugeba, tik vogti, meluoti ir rėkti kad visi aplink kalti.
@Tai važiuok
geriau užsikimšk,ŠAIKUTĖS GARBINTOJAU...
@Gal
ir nagli jus suk.os ruskiai ir jiems prjauciantys..
@nu
pats esi ne naglas??? Šaikutės atstove???
@O
tu neahujielinai ruski ?
@Tiesa pasakius
tikrai ,pilna kaip sudo...
Karo bijantis vilnietis atsisako laukti, kol valdžia imsis veiksmų: „Jis ateina, tai turi kažką daryti“