Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pradžiai pabandė paleisti vieną, žvalgybai. Na ir ką? Ginybos nerasta!!! Sekančiam kartui bus galima kokį porą šimtų iškart ir manau pakaks Lietuvėlei.... Tokia jau ta mūsų kariuomenė. Šaukštai auksiniai... O valdžia tai kažkoks teatras, jokios atsakomybės nei prieš savo sąžinę, nei prieš rinkėjus! Gaila ir apmaudu.
Nu ka , rusai su baltarusiais po truputi tikrina Lietuvos oro erdve ir ju nuostabai supranta kad niekas nieko nesaugo , oro perspejimu nera ir viena grazia diena kad pistels Kindzalu ir viskas " Ураааа" .
Reikia naikinti valdžios mutantus mums vietos liks daugiau.jie visai nenaudingi
Skrido,leisdamasis į apačią, eheheeeee eheheeeee
Kad karo atveju žmones patys sudoros visą šita korumpuota, vagianti mešla užgrobusi valstybė. Dabar to neleigžia padaryti taikos metas.
Šimonytė, Čmilytė buvo net apsauginių atsisakiusios, o šitos korumpuotos penktakoloninių pažibos dreba ir slepiasi net nuo fanerinio lėktuvėlio
Artistai laisvos Lietuvos gelbsti nuo karo tik savus
Tai,ką runkeliai!!!!,matot jau rusai dronus leidžia,reikia mums naujos gynybos!!!
Krapštykit kohjnes savo visi,nes reik pirkti patranką!!!
@Senis Ale bus patys sukonstravę iš pleistrų ir faneros lėktuvėlį ir kelia šaršalą reikia pinigų gynybai kaip kitaip išgąsdinsi ir surinksi iš prasčiokų
Ir taip buvo aišku, kad yra jie ir yra visi kiti. Požiūris į piliečius kaip kokioj ruzijoj.
Tėvų,motinų vaikai žus,verks tėvai,o valdżiażmogiai išsigimėliai medalius kabinsis

Skaitomiausios naujienos




Į viršų