Rašyti komentarą...
ka cia daugiau isgirsi jau 30 metu puola zmones gasdina kad galetu varkes sukti ir nepaprasta padeti pratesineti tada gali pinigus be jokios kontroles leisti kur nori .
Įdomu. Turi būti aljanso "karinės apygardos". Kiek suprantu - dabar siūloma ar jau padaryta(?) - Lenkija-Lietuva-Latvija-Estija? Su štabu Štetine? Lietuva-Latvija- Estija arba Lietuva-Latvija-Estija-Suomija - per mažos? O kaip buvusi ruskių - Pabaltijo? Per maža? Bet juk reali! O jungtis galim operatyviškai: su Lenkija ir su Suomija-Švedija? Ar mūsų balsas aljanse nieko nereiškia? Pasiūlymai?
@Vidmantas ...gal nereikia skubėti operatyviškai? Juk jau esam NATO nariais! O jei ruskių tankai norės pervažioti Lietuvą - tai ir pervažiuos. PRADŽIAI. Per valandas - net ne dienas. Būsime mes pasiruošę, bus pas mus tos brigados ar ne. Tankai šiais laikais reikalingi tik prieš žmones. Praktiškai - taip. Net pėstininkai su prieštankiniais ginklais jiems lygūs. O yra koviniai bepilotiniai skraidymo aparatai, tikslaus nutaikymo ilgo nuotolio raketos. Yra ir moderniausios jų sulaikymo priemonės - tik kainuoja! Nereikėtų norėti pažaisti tokio karo su pereito amžiaus ginklais, kaip žaidžia ukrainiečiai... Jei ruskiai norėtų sunaikinti Lietuvoje ką tik nori - jokie NATO neatlaikytų pirmojo jų smūgio... Net ir su moderniausia priešraketine gynyba...
Viskas bus gerai, nes, anot Vyskupo M. Valančiaus, kas atsisako siūlomo pyrago, tas paklausys kruvino botago.
@BLAIVININKAS ...gerai pasakyta. Tik neaišku - kas geresnį "pyragą" siūlo. O siūlė ir siūlo visi. Pyragą su botagu. Čia Valančius turėjo galvoj nuolankumą gal? Reikia priimti, o nesiožiuoti? Tik kieno tas "pyragas" gardesnis? Kurio ilgiau išsilaiko? Nuo kieno - neapsinuodysi?
@Vidmantas ...lenkškų ponų jau seniai išbandytas? Tą priimsim? Eisim prie jų ant kelių?
@BLAIVININKAS ...Gerai čia pasakei. Tas principas - nemirštantis! Tik reiktų "pyrago" turėti patiems... O eiti prie jo siūlomo - atsargiai. Čia kaip "nemokamų pietų nebūna". Negi istorija neišmokė?... "Jėga vienybėje tautos", bet atsarginių variantų turėti irgi gerai ...amerikoniško pyrago norim? Bet mums siūlomas lenkiškas-amerikoniškas! Tai bandytume gauti - tik be lenkiško? Skandinavišką-amerikonišką, vokišką-amerikonišką... Jei būtų galima rinktis... Perdedam, perskubam su pasirinkimais... Gal geriau rinktumės - kiek įmanoma nepriklausomesnį? Tą "pyragą"...
@Vidmantas ...nežinau - kaip čia visiems, bet šiaurės vakariečių daugumai net ruskis buvo geresnis už poną ir lenką... Stebina - gal iš tikro pietvakariai jau "asimiliavosi" su lenkais?!
@Vidmantas ...atsiprašau - PIETRRYČIAI! Mūsų pietvakariai, suvalkiečiai - pagarbos verti lietuviai!
Galėtų kunigai per mišias vyną (velnią) ne gerti, bet lieti lauk, kad nebūtų karo.
Galima ir supavydėt Lietuvos vatnYkams - išvarys į RuZZiją o ten 10 milijonų laisvų bobų, ir nesvarbu kad kreivos ir žvairos, kaip sykis mūsų vatnYkams:)
@Tiesa nugali drasus uzsimaskaves,turbut po stalu,kad tai drasiai rasineji
Rusija nepralaimėjo specoperacija tesiama toliau iki pilno išvalymo o po to ateis pažiūrėt i šuniukus kiauksinčius
@Russija Meluoji. Rusija pralaimėjo tokias specoperacijas kaip 1812 Napoleono specialią karinę operaciją, 1905 pralaimėjo specialia karinę operaciją prieš japonus, kaizerinės Vokietijos specialią karinę operaciją irgi pralaimėjo, pralaimėjo fašistinės Vokietijos specialią karinę operaciją 1941, pralaimėjo ruskelis ir specialią karinę operaciją Afganistane, morališkai ir politiškai pralaimėjo specialią 2014 m. specialią karinę operaciją Ukrainoje. Ar reikia ruskiams gero ruso paso, jei geras rusas tik miręs rusas?
U r o d a i beretes, mielai i snuki pilciau rusiskam u r o d u i
SLOVEEEEE RUSSIJAI ir RUSSIJOS KAREIVIUI = ISVADUOTOJUI nuo BYDLU-BANDERXXXU-I-LOV.
jei zmogus leidzia sau isizeisti, pykti, agresuoti, teisti, tai jis vien savo mintimis jau kuria palankia atmosfera karui atsirasti. Jei jis trenkesi i kede ir pabare ja, tai jis jau isleido is saves salta energija, kuri paskui del silpnumo kitu zmoniu padideja daug kartu ir kitame zemes gale ivyksta karas, o zmogus kuris pabare kede galvoja, kad jis niekuo detas. Kas iskiria savo tautiskuma irgi kuria palankia erdve karui atsirasti.
Sveikinu visus geros valios lietuvius su kovo 11 diena, o valdžią BOIKOTUOKIME, daugiau apie tai kas norite paskaityti - mano Twitter paskyroje

Skaitomiausios naujienos
Į viršų