Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kodel pinigu taskytojai dar ne KALEJIME, o ju turtas NE KONFISKUOTAS ?
nei divizijos, nei revizijos.. Kiek istaske pinigu svetimiems, galejo savus paruosti karius,pakelti atlyginima esantiems ir motyvuoti labiau, bet kai svetimi svarbiau, nei savi zmones,tai jokiu diviziju nereikia. P.S. niekas nepuola sios stebuklu salies, maziau reikia loti ir uzteks to ka turi si xieroves salis.
@Nebus
Aukso žodžiai parašyti viskas ištaškyta ir sužinoti niekam neleista taip ir likom liurbių tauta
@Nebus
Aukso žodžiai parašyti viskas ištaškyta ir sužinoti niekam neleista taip ir likom liurbių tauta.kokių čia divizijų jei išvogti visi pinigai
@Nebus
Aukso žodžiai parašyti viskas ištaškyta ir sužinoti niekam neleista taip ir likom liurbių tauta.kokių čia divizijų jei išvogti visi pinigai išleisti taip kad niekas nežinotų
@Nebus
naudingas idi.te, tave turbūt vaikystėje labai skriaudė, todėl dabar purvais drabstaisi. Negi neįperki bilieto iki putliandijos?
Kariuomenės auditas: jei neišspręsime šios problemos, divizijos nebus