Rašyti komentarą...
Anušauskas trinasi Seime dešimtmečius. Gėda prieš Europą - kiaura valstybės siena, vėpla Anušauskai. Grąžink pinigus, kuriuos
vėplai moka valstybė už parazitavimą Seime.
Kremlius per sieną su ES pramuš tiek landų, kiek reikės tarakono migrantams. Vėplos Anušauskai turėtų apginkluoti pasienio gyventojus, kurių sodybas atakuoja marionetės tarakono atgabenti migrantai..
Kas iš to,jei prašys prieglobsčio,turės įleist
Cia su tokia uztvara, gal koki serna pagaus. Rikia zenklu, kad perzengus riba bus saudoma, manau ir tvoru nebereiktu.
Senai reikėjo tiesti spygliuotą tvorą , o ne laukti išmaldos , gal kas padės .
Perlipciau kaip suda
@Benas Jeigu kiaušinukai maži,gali rizikuoti.
Nesuprantu kodel negali ju apsukti ir atgal grazinti is kur atejo???Gal kam nors jie reikalingi!?Mintis persasi kad reikalingi!Visi grazina o LT pasilieka jiis!
Galėtų ir prigriebti spigliuata viela ir seima su vyriausybe atitverti nua Lietuvos žmonių, tegul būna izoliuatis su juadukais, tegul jiems protą durina
O kiek gyvūnų joje žus ar kas galvoja. Juk aplinkosauga draudžia spygliuotą vielą tverti. Ją galima naudoti tik trijų metrų aukštyje. Ar Aplinkos ministras to nežino kad tyli? Kiek besikankinančių gyvūnų kraujo mūsų valdžia išgers ar pagalvoja kas nors? Mano kaimynai nuo manęs atsitvėrė spygliuota, mat nauja gyventoja atsiradau kaime jiems su ūkiu. Greitai nuėmė kai aplinkosaugininkas tik paskambino kad atvažiuos pažiūrėt. O va ir vakar mažiau kaip elnias į mano mišinį ateina skaniai pavalgyt avižų su vikiais. Lai valgo, užteks ir man.
Va kiek pinigu valstybe turi. Kai pensijom pakelti, tai rekia kad nera is ko
Į viršų