Rašyti komentarą...
operaciju, injekciju pasidares. Totalus budulis.
vyras. Kazin ar yra kur dar tokiu negraziu ir...kvailu.
Leninas mazas, Berija mazas,
Leninas mazas, Berija mazas,
Putinas mazas... Kai subine netoli galvos, viskas susimaise, taip ir vadovaujasi. Manau, jis tikrai negalvoja, kad uz visas skerdynes, kur tik beisisuktu, lik gyvas. Ne tokiema suprasti.
Ar zino rusai, kad Kaliningradas
Ar zino rusai, kad Kaliningradas
ne ju. Bemoksliai, berasciai zmogenai ir be istorijos.
Rusai- baisiausia, zveriskiausia
Rusai- baisiausia, zveriskiausia
tauta europoje.Kazkokie urviniai. Ukrainoje ne tik zudo ir prievartauja zmones, bet ir vagys paskutiniai. Plesia, savinasi ir veza i ruskyna savo seimom, nes sesuo prase kompiuterio, tevas televizoriaus, draugas masinos,o zmona...prievartuti ukrainietes. Ir pats negrizo. Tai yra ruskiai.
Kokią teise turi į Krymą jei zelinskis pats paskelbė karą rusijai dėl Krymo.Tikriausi zelinskis paskutiniame suole sėdėjo per istorijos pamokas... Nebejuokink tu šmiki pasaulio savo karais , nebeskriausk ir nebežudyk ne savo tautos krauju Ukrainos.
@NOA Kazka tamsta nusisneki ,Ar tau viskas tvarkoje? Daug kam atrodo blogai su tavimi.
Kad Lietuvoj gyvenimas,,gerėja"......
Tokie Kasparavičiai tarybmečiu triedė skystu dvoku už komunistinį rojų.
Tokie Stankūnai tarybmečiu triedė skystu dvoku už komunistinį rojų.
Ruzzkiai perrašinėja savo istoriją nuo Moskovijos uluso laikų. Ten kurti pasakas ir jomis tikėti yra nacionalinis sportas. Tad niekas nieko negali nei "užkirsti", nei paveikti tų Kremliaus fašistinių pasakorių; matosi iš Putino "istorinių žinių"- "odin narod", "ruskije zemli"... JIe yra beždžionžmogiai, praradę savo tikrą istoriją ir kuria pasakas ,kokios jiems naudingos...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų