Rašyti komentarą...
tokiuosi prezidentas nepritars,jei pritars tai jau viskas.Ale Cmilyte,,,,kas galejo pagalvoti..griaudama kitu zmoniu gyvenimus, sugriaus seimunai ir savus,
Viskas čia aisku !Iš pradžiu , pateiks pakitimus del žoles , ši pasiulyma su konservais ,,susitere" nepriims , o visa kita prastums ir sakys , kad va kokie mes geri :
- narkoti mes NEdekrimilizavom , ..
Viskas čia aisku !Iš pradžiu , pateiks pakitimus del žoles , ši pasiulyma su konservais ,,susitere" nepriims , o visa kita prastums ir sakys , kad va kokie mes geri :
- narkoti mes NEdekrimilizavom , ..
Antro galo naudojimo netradiciniu būdu -prievolė kiekvienam PIRMIAUSIA?
Kai bus įtvirtinta Konstitucinė 2- galo dvasia, nebereikės galvoti galva- tik galvute?
Kaip patogu, kokia laisvė mūsų laukia mizerijos jūs mizerijos kurie mizaro nesuprantate... xexexe. Jums verkti norisi nuo mizaro? paragaukite armonaitės žolės- turėtų praeiti...
Kiek bylų ad`okatas turėjo prieš lgb? ar visos tik už lgb? ir tik už lgb?
Labai idomu,kokia orentacija yra pas pacia seimo pirmininke?, mastantis Zmogus,tiek belyciu I komanda NEKVIESTU ?! Siaubinga bet tai REALU -- greit musu seimo vyrai bus priviligijuotai isventinti I BELYCIUS..nes taip reikia juk esame es.
Linksmybių ministrė vykdo rinkiniminius pažadus
Galutinis zodis bus JAV ambasadoje kas bus Konstitucinio teismo teisejams.
Laukiniams galima vesti deliones, bet galutinis sprendimas bus JAV ambasadoje.
Jeigu JAV ambasada nurodys seimui budi p*deram, seimo nariai lenktyniaus irodydami savo p*deriskuma.
@Petras vata Petras nuo kada tapai maskolių ordos išdaviku? Jei esi putino tikėjimo išpažinėjas turi visuomet kartoti kad viską pasaulyje sprendžia piktasis kremliaus nykštukas putamadrė, kurio pavedimu Lubianka nuspręs kas bus Lietuvos KT teisėjai.
Debilai išrinks debila tai jau senei žinoma , debilu demokratinė teisinė nuo ES priklausoma Respublika valio debilams ..
@Kam vatnikui Kam geriau jei Lietuva būtų priklausoma nuo Lubiankos kurią valdo "dirbtinio intelekto sadistai genijai su nykštuku putinu?
pederastinis Barbarosa planas kuo greičiau užimti teisinius ir finansinius portfelius kad galėtų įgyvendinti Lietuvos pedrestizaciją? Ar tik profesoriaus anūkėlis nebus pasislėpęs homoseksualistas, nes ir žmona primena vyrą ir sprendimai neturintys nieko bendro su konservatoriškomis vertybėmis? profesoriau, būk žmogus, vardan Lietuvos sutramdyk savo nevykėlį anūkėlį kad kituose rinkimuose konservatoriai bent jau 5% barjerą peržengtų....
Į viršų