Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
DIDZIAUSIAS PAZEIDIMAS PER RINKIMUS YRA KARO PRATYBOS
SVETIMU KARIU IVEDIMAS I LIETUVOS TERITORIJA ...KOKS
KONSERVATORIU TIKSLAS TO EUROPA DAR NEMATE
jau vykdyti karo pratybas prie rinkimu apylinkiu yra
didziausias pazeidimas kokios pratybos nesamones
per visus rinkimus bet tautos neisgazdins
E. VAITKUS TAPS PREZIDENTU
Dar kartą, rekomendacija (video): „Pokalbis su kandidatu į LR prezidentus Eduardu Vaitkumi“.
kažkas gerai dėlioja šachmatus
kažkas gerai dėlioja šachmatus
1. Žmonės SATANŲ ritualuose nedalyvauja.

2. [ASMENIMS] duotas toks pasirinkimas:

a) arba nedalyvauja. Tokiu atveju [prezidentu] taps tikrai ne EDUARDAS;
b) arba dalyvauja ir [referendume]. - didelė tikimybė, kad neims [biuletenio]. Tačiau siekis būtent toks ir yra: "parašas" knygoje ir tuščias [biuletenis], kurį galima užpildyti kaip reikia.

Abiem atvejais [ASMENYS] gauna ,kulką į kaktą', sisteminiai išlošia.
Teisinga Vaitkaus pastaba . Reikia reikalauti dvieju parasu , jei dalyvauja referendume ir Prezidento rinkimuose.Tada mazesne tikimybe klastoti rinkimus , jei rinkejas dalyvauja rinkimuose tik vienu klausimu.
Mulki tu mulki,tu net nesupranti,kaip tie biuleteniai išduodami,kaip pažymima protokoluose,ir dar jis eina į prezidentus..Klausykit,jau čia rimtai jam liga artėja,artimieji,padėkit jam.
2019 metais referendumas vyko kartu su Prezidento rinkimais. Rinkimuose dalyvavo 57%, referendume 53%. Buvo atskiri sąrašai. Dabar tie procentai bus vienodi. Kas bus su nenorinčių balsuoti kažkuriame iš balsavimų biuleteniais - paslaptis. Matyt geradėjas į vakarą užpildys (teisingai) ir vis gi įmes į urną. Kas bus tiems rinkėjams, kurie pamėgins biuletenį išsinešti namo? Kiek atsimenu, tas yra draudžiama.
Rinkėjas, perskaitęs parašų lapo antraštę, pamatys, kad ten paminėtas referendumas. Jis sakys ne, aš nepasirašau, referendume nedalyvauju. Tada tau neduosim dalyvauti Prezidento rinkimuose. Šitaip bus?
@Bruknė Durnike,kreipkis į vėgėlę,gal teisininkas tau išaiškins ,jei nesupranti..jis pasirašo,kad abu išduoti,o ne dėl ko kito..
a skaityt moki,atsilikėli-e
a skaityt moki,atsilikėli-e
@Bruknė Nepaisant to, ar rinkėjas planuotų imti vieną, ar abu biuletenius, šis patvirtinimas yra būtinas, kad būtų pagrindas įsitikinti, kad tam konkrečiam rinkėjui dokumentai yra išduoti. Kitaip tariant, rinkėjui dedant parašą išankstinio balsavimo vietoje fiksuojamas ne išduotų biuletenių kiekis, bet pats dokumentų išdavimo-gavimo faktas“, – aiškino VRK atstovė.
@a skaityt moki,atsilikėli-e Moku. Aš galiu nenorėti patvirtinti dokumentų gavimo fakto, nes man tereikia tik vieno iš dokumentų.
- Pasirašykite, kad gavote pensiją ir kibirėlį su branduolinėm atliekom.
- O man nereikia to kibirėlio.
- Tada ir pensijos neduosim. Paimkite kibirėlį, išmesit kur nors...
@Bruknė O trukdymas pasinaudoti rinkimų teise, tai BK 172 straipsnis, iki šešerių metų, pasiskaitykit, skaitytojai.
tai pabandys viską apšikti kuo daugiau. Apgailėtinas žmogeli, tavo elgesys yra žemiau plintuso. Pralaimėk, kaip vyras. Nepavirsk pajuokos objektu galutinai
@Kai pats laimėti negali Pagarba Vaitkui už pilietinę poziciją ,nes manipuliuojančių tikrai bus .Balsavau ne už Vaitkų prie spaudos rūmų .Užregistravo be žodžių .Nuėjau prie balsų dalintojų ir paklausiau ,kodėl viena registracija nes aš referendume nedalyvauju .Komisijos narė JURGITA Žalienė sako tai neimkit biuletenio .Tą ir padariau .Gali būti kad čia planinga manipuliacija ,jei komisijos neobjektyvios .Panašu ,kad teks eiti dar kartą ir pasižiūrėti kaip fiksuotas mano santykis su referendumu.
kažkas gerai dėlioja šachmatus
kažkas gerai dėlioja šachmatus
@Albus R ; kad jau užsiregistravote, kad dalyvaujate [referendume], tai reikėjo išreikšti savo nuomonę. Dabar JIE turi JŪSŲ [biuletenį], kurį gali panaudoti kaip nori, ir nieko neįrodysite.
Nors ir [biuletenio] turinys neturi reikšmės, reikšmę turi JŪSŲ "parašas" knygoje, tačiau ... . Kaip JŪS paprieštarausite [referendumo] rezultatams, jei priims dvigubą, ir pakiš JUMS [biuletenius], kuriuose pažymėta UŽ dvigubą? - per jokius [teismus] neužginčysite rezultatų. Tuomet vienintelis būdas panaikinti dvigubą, bus tiesioginis [lietuvių tautos] atstovų pasipriešinimais, dvigubos denaunciacija / aukščiausios suverenios galios įgyvendinimas. - tik problema tame, kad [lietuvių tautos] atstovų beliko apie 200K, tad su tokiu skaičiumi, 2.4 lemonų tarpe, nieko nepadarysite.
@kažkas gerai dėlioja šachmatus SUTINKU, kad gal būt pralošiau tą partiją .
Pats šiurkščiausias pažeidimas ira tai kad antivalstybiniams kremliaus ruporams leidžia aplamai dalivauti rinkimuose,jie nusipelnė tokiu pat teisiu kokias turi rusijos opozicija rusijoje!Kas nors paklauskite per debatus pono eduardo kam priklauso krymas!
@Būkime vieningi Vieningi būsime, tada jei būsime teisingi ,o ne tendencingi ,Jei jūsų toks demokratijos ir teisių supratimas ,tai matyt nors užaugote laisvoje Lietuvoje ,bet nuo TSRS ideologijos ar lukošenkizmo nei cm. nenutolote.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų