Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
per eile metu mela i tiesa neisverte ir nebeisvers,sumitusi pedofila santykiavusi su nepilnamete moksleive stabu nepadare,stabu jau matyt niekur nebebus Marijos zemeleje.
USA BELGIJA ir LIETUVA DABAR
USA BELGIJA ir LIETUVA DABAR
Atsakykite visi nuosirdziai, prasau, ar jus nors vienas savo ar savo sesers, brolio vaika ar apskritai betkoki maza vaika, butumete atidave itariamai/suinteresuotai apsiginti motinai, kai pedofilijos byla neisnagrineta????????????????????????? AR TAI PROTU SUVOKIAMA?
BYLA PRASIDEJO NUO PEDOFILIJOS O NE NUO VAIKO DALYBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tiek metu teisetvarka nesugeba issiaiskinti sios bylos ir yra pati kalciausia BET kaip SOVIETU RUSIJOJ iesko atpirkimo oziu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA KAS NUTEIS visa musu valdzia ir teisetvarka, kas??????????????

Paziurekite DISCOVERY CHANNEL kurta bet uzdrausta, sunaikinta video youtubeje apie kuri zino kiekvienas amerikietis bei zino visas pasaulis - Conspiracy of Silence kas suprantate angliskai - pamatysite kokie politikai FTB zurnalistai "geradariai" isipainioja i tokius vaiku prievartavimus per vakarelius! Tipiniai SAKALO (buvusio seimo nario, uso ir stankunaites gynejo) vaiku namai! Tipiskas modelis kas dabar vyksta Lietuvoje!

Dar viena istorija ir jau su irodymais bei suimtaisiais pedofilais - tai apie Belgija, kur zmones praejo per ta pati pedofilu rata ir buvo soko busenoje visa visuome - ieskokite "Detroux Affair".
Pasirodo pasauliui jau seniai aiskus ir zinomi tokie pedofilu ratai...

Beje pedofilu ir korumpuotu pareigunu bei psichiatru deka, bandoma apeliuoti i zmoniu savigarba: tik bomzai yra Venckienes gynejai, ir tik issilavine zmones supranta, kad Venckiene ir jos brolis yra ziaurus nusikalteliai. Netikekite tuo! As baigiau keleta aukstuju mokyklu, dvi ANGLIJOJE, turiu nuostabu darba, dirbu visame pasaulyje. IR ne vien apie save galiu tai pasakyti... Beje nesutikau ne vieno zmogaus mano pazistamu ir draugu tarpe, kuris nesuprastu ir nepateisintu N. Venckienes!!!
Nebegaliu matyti ir girdeti sios nesamones, nebelaiko man nervai, todel kopijuoju kol galiu.
moksleiviu atostogos....
MES NE SUNYS O TU MONSTRE NE VALDOVAS KURIS SAKO FAS.PIRMYN KA GANDAIS SKLEIDI-PATEIK PATS.SUPRATAI ?!
KONTOROS TARNAI PIRMYN.DAR NEATITARNAVOT UŽ JUDO SIDABRINĮ. KUO GARSIAU LOSIT, TUO PATIEMS DRĄSIAU BUS, NES jūsų TIK APIE DEŠIMT PROCENTŲ.
panaikink gandus kuriuos skleidi.DIRBK !!!!!!!!!!!!!
komentatoriau ne manipuliuok o skelbk
komentatoriau ne manipuliuok o skelbk
tu skelbi,tu zinai,tu ir pranesk policijai,tu ir pateik sarasa kuri turi.
Istirta pedofilu byla ir atsakyta i 110 neatsakytu klausimu pakeistu visuomenes neigiam poziuri i jusu veikima/neveikima-kaip galima kenkima kiekvienam visuomenes nariui.

Panaikinkite gandus, kad valdzioje yra labai dau iskrypeliu, kitu atveju tie gandai yra uztvirtinami jusu reakcija, kuri yra neadekvati, kai zmogus 5 metus praso pagalbos istirti pedofilu byla.

laikai keisis, kalti vis tiek bus nubausti. negarbe - baisus dalykas, visada atsiras zmoniu, kuriu purvina sazine apsivalys per ligas, skausmus ir jie viesai prabils! Laiaks vis tiek sustatys tiesos siekius i vietas!

NE prievartai pries bet ka-vaika, ar kita gyva butybe!
manau kad bet kuris vaikas neturėtų pilnaverčio gyvenimo jeigu tokia masė žmonių iki smulkmenų domėtusi jo gyvenimu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų