Rašyti komentarą...
Teko bendraut su Ukrainieciais pries keleta dienu,tai situacija ten labai bloga ,zusta i diena simtai kariu ukrainos nuo 200 -1000,musu tv neviska rodo kaip vyksta,rusai laimi ten...
Štai, ką reiškia Vakarų nenoras dėl ,,kitų" sau nervus gadinti! ,,Kaliningradas" rusams buvo 50-čiai metų ,,paskolintas" - kol atsigaus po karo. Deja, terminui pasibaigus, Vakarai nesiteikė pabaigti nebaigtą 2-jo karo bylą, neparaginti Rusijos laikytis sutarties, susirinkus mantą namo grįžti. Neišsisuks, Kremlius neatims iš savęs malonumo ir iš jų pasityčioti.
Kionisbergas buvo prusų iki karo pradžios,o karas prasidejo,jei ką 1941m.birzelio 22d.Kiek metų praėjo.1946m.po karo stalinas pasiūlė snieckui šį nusiaubtą kraštą.Bet tas nenorejo prijungti prie lt.tai liko jis rusų.AR AISKU?
Landsdergija dydziausias LR priesas ir provokatorius. Ji daro viska kad tik greiciau LR sunaikinti!
Kodel flightradar nerodo NATO lėktuvu virš Lietuvos?
Sauliai ir sauliuxai- eikit rusijos laivo kryptimi na h.
@Eg0 Ir tu kartu
@Eg0 Issisaugojau tavo ip kai eisim tai ir ateisim ruosk vaises...;))))
Kas sako jog Kaliningradas silpna Rusijos vieta. Anaiptol ten galima sakyti visa kaliningrado sritis tai viena didziule galinga karine baze. Turinti galinga laivyna atominio ginklo pilna sausumos kariuomeneje tarnauja visi kas netarnauja mariakais . Tai labai galinga karine jega kolkas niekur nenaudojama bet pastoviai vykdanti karines pratybas !!!!!!!!.......!
"Rusiškas pasaulis", kuris taip propaguojamas ir aukštinamas, pasirodo yra BAIMĖS PASAULIS, pagrindinė Rusijos eksporto prekė yra BAIMĖ, gąsdinimai, žeminimai, vertybių trypimas ir visų įmanomų teisinių sutarčių ir žmogiškumo taisyklių SULAUŽYMAS.
...kodel tyli Vokietija? Kenigsbergo okupacija jau turi baigtis...
Į viršų